2. Czarnogóra – opinie o hotelach
  3. Czarnogóra – opinie o hotelach
Riviera Budva Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Bracera Ocena: 10

„Blisko , plaży deptaka , profesjonalizm”

• Invictus Hotel Ocena: 8

„Podobał mi się pokój, był czysty i niczego w nim nie brakowało.”

• Hotel Obala Ocena: 8

„Lokalizacja,obsługa pyszne i urozmaicone posilki.bardzo sympatyczni właściciele i wszyscy pracownicy.”

• „Doskonała lokalizacja - wszędzie blisko. Wspaniałe widoki z okna. Bardzo czysto w całym obiekcie. Uprzejmy i miły personel. Duży dwupoziomowy apartament. Dwa balkony z meblami do wypoczynku. Łazienki nowoczesne. Ciśnienie wody bardzo dobre, woda gorąca. Lodówka. Kosmetyki. Śniadania różnorodne i bardzo smaczne, dużo świeżych owoców. Basen regularnie sprzątany, czysty. Ręczniki kąpielowe na basen i na prywatną plażę hotelu. Nie spodziewałam się po Czarnogórze takiego poziomu. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Europejski standard.”

• Hostel Michel Ocena: 7

„Super lokalizacja.bardzo blisko do starówki i do plaży super a do dworca autobusowego tylko około 15 min pieszo”

• „Fantastyczne sniadanie, mila obsluga. Fajny hotel.”

• „Przepyszne jedzenie, personel bardzo pomocny i życzliwy. Wspaniałe miejsce :) już marzymy o tym, żeby tam jeszcze wrócić.”

• Sea Star Budva Ocena: 8

„Świetne pokoje, czyste i bardzo ładnym stylu.”

• Hotel Ponta Nova Ocena: 10

„Niesamowite widoki, przyjazna obsługa, codzienne dokładne sprzątanie.”

• „Ładny hol. Podgrzewany basen. Duży, zielony ogród z mnóstwem śpiewających ptaków. Ładny widok na zatokę (za dopłatą).”