2. Czarnogóra – opinie o hotelach
  3. Czarnogóra – opinie o hotelach
Riviera Budva Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Villa Rihter Ocena: 10

„Wszystko było ok, gospodarz bardzo miły i pomocny, obsługa rowniez. Codzienne sprzatanie. Polecam!”

• „Czystość, miła obsługa, śniadania”

• Apartments Sirena Ocena: 10

„Czysto i wygodnie”

• „Budynek położony blisko morza,w pobliżu małe sklepiki z napojami.Malavknajpka kilka metrów od budynku do której musieliśmy chodzić na śniadania ponieważ w hotelu był remont”

• Sara apartments Ocena: 10

„Bardzo przyjaźni i ugodowi właściciele, przywitali nas rakiją :) Pokój dobrze wyposażony we wszystko co potrzeba. Wewnątrz czysto i schludnie. Dobra lokalizacja - blisko markety, restauracje, centrum oraz piękna plaża Mogren. Polecam każdemu kto szuka niedrogiego noclegu w dogodnej lokalizacji.”

• MonteBay villa Ocena: 10

„Idealne miejsce dla nas. Urzekło nas położenie, widoki, willa ale przede wszystkim to, że czuliśmy się jak w domu. A to wszystko w ogromnej mierze dzięki Marii, która sprawiła, że było nam swobodnie i przytulnie. To był nasz pierwszy pobyt w MonteBay ale z pewnością nie ostatni 🤍🩵💙 Gorąco polecamy.”

• Klaris Guest house Ocena: 10

„Super miejsce i super właściciele. Pani Tatiana zawsze chętna do pomocy. Z czystym sercem można polecić to miejsce wszystkim ceniącym miłą atmosferę i ładne zadbane miejsca.”

• „Wszystko na plus. Apartament piękny i nowoczesny- czuliśmy się jak w domu. Aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem. Pokój czysty, zadbany. Ręczniki były zmieniane. Okolica przepiękna i cicha. W maju mało turystów, mieszkaliśmy wśród lokalnych ludzi - mimo codziennego wchodzenia na górę i 20 minutowy spacer do plaży , zdecydowanie miało to swój urok. Pani Jelena - właścicielka, przyjazna, miła i pomocna. Czuliśmy się zaopiekowani i serdecznie Panią pozdrawiamy 😊”

• Villa MD Ocena: 10

„Dobra lokalizacja, jakieś 15 min do Starej Budvy. Villa czysta, zadbana z darmowym parkingiem. Obok Villii jest wszystko co potrzeba sklepy, restauracje. Własciciele bardzo pomocni, goscinni, cudowni poprostu. Czułam się bardzo bezpiecznie podróżujac solo. W pokoju znajduje sie przestronna łaziezka z prysznicem oraz balkon. Wróce jeszcze raz do włascicieli, poprstu dwa cudowne serca 🥰”

• „Śniadania”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Riviera Budva