2. Černá Hora hodnocení hotelů
Budva Riviera Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Beatrix Lux Hotel Průměrné hodnocení: 7

„Výborná snídaně, personál příjemný.“

• Guest house Villa Castio Průměrné hodnocení: 8

„Penzion kousek od centra. Hned před ubytováním restaurace. Milí personál. Dobrý poměr cena - výkon. Bohužel nemohu hodnotit vzdálenost na pláž. Umožněno parkování motocyklu v uličce před penzionem. Čisté prostředí, terasa. Popis souhlasí.“

• Villa Ljubanovic Průměrné hodnocení: 8

„Ubytování je ve skvělé lokalitě. Dostatečně blízko k centru ale zároveň tak akorát, aby vás nerušil noční život, který v Budvě žije.“

• Guest House Andrea Průměrné hodnocení: 8

„Dobrá a klidná lokalita v blízkosti města. Milí a vstřícní majitelé.“

• Guest House Vila Bak Průměrné hodnocení: 10

„Velmi příjemná majitelka, apartmán byl kousek od starého města i pláže. Navíc jsme celou dobu mohli parkovat přímo před domem. Moc doporučuji.“

• Oaza Guest House Průměrné hodnocení: 10

„Velice příjemní domácí. Prostorná terasa s krásným výhledem.“

• Apartments and Rooms Drago Průměrné hodnocení: 6

„Velice příjemný a ochotný personál. Restaurace na ubytování s lokálními surovinami. Pokoj s balkónem a pěkným výhledem na Sveti Stefan. Welcome drink v podobě místního vína velice potěšil.“

• Villa Vojnic Průměrné hodnocení: 9

„Apartmán je blizko plaze, v blizkosti obchodu, restauraci, pesi zony. nádherný vyhled na mesto a more. Skvěly personal, denne uklizi, velmi vstricny. Majitele ochotne zapujcili chybejici nadobi.“

• Apartments MM Budva Průměrné hodnocení: 10

„Ideální apartmán pro jednoho člověka, nebo pro pár. Romantické místo s balkónem. K pláži je to pěšky 15 minut k autobusové stanici 5 minut.“

• Guest House Plima 2 Průměrné hodnocení: 10

„Klidná poloha, ve starém městě jste za 10 minut pěšky, na autobus do Sveti Stefan za 5 minut. Do 3 minut jsou v dosahu 2 markety, do 5 minut pekarna a vlastne centrum mesta. Velmi vlidni majitele, kteří nás přivítali kávou a džusem a byli celou dobu velmi pozorní. Apartmán byl vybavený dobře. Auto bylo možné parkovat ve dvoře pod pergolou, nikoli na ulici. Náš šestideni pobyt byl skvělý. Lepší poměr ceny a kvality jsem snad nikdy nezažil.“

Budva Riviera – 30 nejlepších bed and breakfast a penzionů

podle 20 353 recenzí B&B a penzionů na Booking.com