2. Ukrajina hodnocení hotelů
  3. Ukrajina hodnocení hotelů
Lyžařský region Bukovel Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Villa Blanc Průměrné hodnocení: 9

„S pobytem v tomto hotelu jsme maximálně spokojeni. Pokoje jsou čisté prostorné a světlé . Ráno začíná pestrou a chutnou snídaní, která je v ceně pobytu.:Snídaně jsou velkorysé a rozmanite. Děkujiem všem zaměstnancům hotelu, za úsměvy, péči a vstřícnost, určitě se zase vrátíme)“

• HAY boutique hotel & SPA by Edem Family Průměrné hodnocení: 10

„Naprosto úžasný a dokonalý hotel. Komfortní parkoviště, kde již čekala obsluha aby mi pomohla s kufry. Velmi vřelé přivítání na recepci. Nádherný a čistý pokoj s kouzelným výhledem. Perfektní koupelna, oddělená toaleta, vše promyšleno k dokonalosti a k plné spokojenosti hostů. Bezchybná zvuková izolace - celou dobu nikdo nijak nerušil, i když byl hotel plný. Okouzlující výhled z balkónu. Pohodlné postele, vyhřívaná podlaha v koupelně, dvakrát denně čisté ručníky. Sauna a bazén v nejvyšším patře, neuvěřitelný zážitek. Velmi pozorný personál. Úchvatné snídaně - nic není problém, opravdu každé přání splněno. Večeře při romantické atmosféře - tento hotel jsme si tak zamilovali, že na jiné místo v Bukovelu již nechceme.“

• Phoenix Relax Park Průměrné hodnocení: 10

„Personál super 👍 Apartamenty hodně čisté a hezky zařízení 👍 Hodně hezká lokalita a krásna příroda👍 Jisem hodně spokojen 😄 Doporučujíme“

• HVOYA Apart-Hotel & SPA Průměrné hodnocení: 10

„Moc se mi líbilo místo, skvělý výhled z okna👍“

• Kisva Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Vše. Nádherné prostředí, luxusní sauna a velmi milí majitelé.“

• Villa Leku SPA Resort Průměrné hodnocení: 6

„prostředí“

• Шишка Průměrné hodnocení: 8

„Ubytování bylo dobré, personál vyšel ve všem vstříc, ať se jednalo o nečekané změny v ubytování, udělání kakaa pro děti k snídani, ačkoliv nebylo v nabídce. Ubytování bylo příjemné, čisté. Sousedi slyšet nebyly. Mohu jen doporučit pro rodiny.“

• HVOYA Apart-Hotel & SPA Průměrné hodnocení: 8

„Perfektní poloha, vynikající restaurace. Jídlo a servis zaslouží absolutorium. Velmi ochotný personál, nic nebyl problém. Nádherný výhled. V pokoji dvě toalety, ručníky a úklid každý den. Kvalita restaurace vysoce převyšuje vybavení hotelu. Parkování u hotelu se servisem. Snídaně perfektní, vše doplněno i v 11 hodin, kdy končí.“

Lyžařský region Bukovel – 30 nejlepších hotelů