3. Област Бургас отзиви за ваканционни имоти
Област Бургас Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Апартаменти Белчеви Оценка от отзивите: 10

„Страхотна локация, прекрасен, просторен и чист апартамент. Изключително приятни домакини. Всичко беше повече от отлично. С удоволствие бихме Ви посетили отново. Поздравления за труда, които влагате за да е мястото толкова уютно. :)“

• Апарт Хотел Аполония Палас Оценка от отзивите: 10

„Рецепционистката“

• Sunny View - Seaside Apartment with Garage Оценка от отзивите: 9

„Местоположението е страхотно, съвсем близо до Морската градина и плажа.“

• „Хотелът е точно в началото на града и много лесно се достига. На пешеходно разстояние от локацията, на която имахме ангажимент. Настаняването беше лесно и бързо. Вътре е свежо и чисто.“

• Art Apartments in Pomorie Оценка от отзивите: 10

„Харесаха ни удобствата в апартамента,големината на стаите,близоста до магазини,центъра и морето🙂“

• Sea Twins Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше страхотно! Самият хотел, местоположението - има страхотен плаж само на 2 минути пеша. Апартаментът, който наехме, беше много просторен, добре обзаведен и оборудван с всичко необходимо, а басейнът е чудесно място за отдих! Персоналът е изключително любезен! Препоръчвам хотела за семейна почивка и задължително ще го посетим пак!“

• Слънце и море Бургас Оценка от отзивите: 6

„Местоположението е идеално за разходка , както в центъра , така и в морската градина на града. Стаите са чисти и приветливи, има всички необходими удобства. Макар,че апартамента се намира в дълбокия център , недалеч от него има подземен паркинг“

• Green38 Оценка от отзивите: 10

„Ново, чисто и много уютно място. Оборудвано с всичко, което би ви било необходимо. Детска площадка в градината. Възможност за паркиране. Ресторант на партера на сградата.“

• Stefaniya Apartments Оценка от отзивите: 10

„Бяхме много любезно посрещнати и експресно настанени. Апартаментът беше супер чист и обзаведен с внимание към детайлите. Лабрадорът ни и ние си прекарахме чудесно и пак ще ви посетим!“

• Апартаменти СЪНИ БЕЙ Оценка от отзивите: 10

„Обслужването,чистотата,разположението и всичко останало“