Burgraviato Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Camping Zögghof Průměrné hodnocení: 8

„Poloha, ubytovani ciste a pohodlne, prijemny personal“

• Gasthof Innerwalten Průměrné hodnocení: 9

„Krásná lokalita, příjemná snídaně, teplo na pokoji“

• City Hotel Merano Průměrné hodnocení: 9

„Velké čisté, tiché pokoje. Znamenité snídaně s milou a ochotnou obsluhou. Výborná lokalita s krásným výhledem. Každý pátek dopoledne je ve vedlejší ulici, přímo u hotelu, tržiště snad se vším, na co si vzpomenete. Přímo vedle hotelu je velké Aldi.“

• Skihotel Weiberhimmel Průměrné hodnocení: 10

„Poloha u sedačkově lanovky a neuvēŕitelnē milý a ochotný personàl. Skvēlé jídlo a výbēr vín. Velmi praktické vybaveni pokoje a teplo na pokoji. Krásná stylová jidelna a bar se společenskou místnosti.. Vyuźili jsme i saunu..“

• Josef Mountain Resort Průměrné hodnocení: 10

„Hotel nabízí špičkový servis , personal v hotelu byl velmi milý , cokoliv nebylo pro nikoho problém . Všechny byli velmi příjemné , přátelské , usměvavé a mile . Pokoj byl velký , prostorný , velmi čistý a krásný výhled na hory. Velká terasa. Nádherný welnes , skvěle jídlo . Hotel je přímo u sjezdovky , skvělá poloha . Stravily jsme zde 5 dni a moc jsme si to užily.“

• Gasthof Innerwalten Průměrné hodnocení: 10

„Milý majitel a neuvěřitelná snídaně. Lepší než v jakémkoli hotelu 👍“

• Hotel Aurora Průměrné hodnocení: 9

„Uzasna snidane. Krasny designovy pokoj“

• Hotel Meinhardt Průměrné hodnocení: 9

„Vstřícný a ochotný personál, čistota v hotelu (a to nejen pokoj, ale i ostatní prostory - chodby, bazén, sauny). Skvělé a pestré jídlo.“

• Hotel Therme Meran - Terme Merano Průměrné hodnocení: 9

„Na můj první pobyt jsem byla velice mile překvapena, opravdu skvělý hotel, obrovský výběr na snídani, ani jsem vše neochutnala. Lokalita skvělá, nejvíce jsem byla spokojena se spa a spojovacím tunelem s termály. Spa fantastické, jak v přízemí, tak ve 4. patře na střeše, kde hosté přímo z bazénu mohou sledovat dění dole na ulici a obdivovat okolí a hory. Díky za skvělý pobyt a určitě se vrátím!!!“

• Camping Zögghof Průměrné hodnocení: 10

„Moderní, dobře vybavené apartmány, příjemné postele, čisto, pěkný lokalita, krásný výhled na hory přímo z pokoje.“

Burgraviato – 30 nejlepších hotelů