Calvia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „wystrój pokoju”

• Zel Mallorca Ocena: 10

„Świetne wnętrza w hotelu, bardzo klimatyczne, przemiła obsługa, czysto”

• „Lokalizacja, czystość, jedzenie, wszystko na wielki plus. Bardzo fajny stylowo hol w którym mieści się recepcja, można tam spokojnie poczekać przed zameldowaniem i po wymeldowaniu. Na każdym piętrze dystrybutor wody filtrowanej, można napełniać butelki. Lokalizacja kilka kroków od głównych ulic przez to bardzo spokojna i cichsza niż 200m dalej, z drugiej strony bardzo blisko knajpek, barów i sklepów. Położenie hotelu na skarpie, spore nachylenie terenu co może być problematyczne dla osób poruszających się na wózkach czy mających problem z chodzeniem, dla pozostałych okazja do spalenia kalorii:) Dużo leżaków przy basenie, chociaż nie korzystaliśmy ponieważ mieliśmy własny taras z leżakami- polecam tą opcję. Kolacje w hotelu za 20Euro od osoby naprawdę opłacalna, duży wybór jedzenia i deserów, jedynie za picie trzeba dopłacić. Z czystym sumieniem polecam ten hotel i przemiłą obsługę.”

• Sol Barbados Ocena: 8

„.”

• „Czysty przestronny pokój z wygodnym łóżkiem. Lokalizacja w cichej, spokojnej okolicy. Bardzo miły personel recepcji. Bez problemu można było znaleźć miejsce parkingowe.”

• „Przemiła obsługa, czysto, bardzo dobra lokalizacja- bliskość plaży, sklepów i restauracji”

• „Hotel czysty, nowoczesny, miła obsługa.”

• „Śniadanie”

• Hotel Gabarda Ocena: 8

„Bliskość do komunikacji i morza. Spokojna. Okolica”

• „Hotel położony bardxo blisko plaży i centrum ale przy cichej ulicy. Piękny widok z balkonu na pobliskie wzgórza i basen. Dobre śniadania, świeże owoce i warzywa, na bieżąco uzupełniane wędliny, sery. Wygodne materace na łóżku. Darmowe miejsca parkingowe albo przy samym hotelu albo na pobliskich uliczkach.”