Calvia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Okolica i bliskość morza oraz na wyciągnięcie ręki sklepy”

• „Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Fajne atrakcje wodne dla dzieci - brodzik ze zjeżdżalniami. Całkiem czysto, personel w porządku. Ogólnie nie mogę się za bardzo przyczepić, jasne, że nie są to jakieś luksusy, ale za te pieniądze super. Pyszne Frappe w barze przy basenie - najlepsze jakie piłam :)”

• „Przepiękny apartament w którym czuliśmy się bardzo dobrze. Mieliśmy bardzo blisko do małego sklepu gdzie można było kupić świeże owoce , wodę i resztę potrzebnych rzeczy. Na terenie ośrodka bardzo przyjemny basen i mały bar w części hotelowej gdzie można było wypić coś chłodnego podczas relaksu przy basenie. Klimatyzacja działa dobrze. Wszystko było ok.”

• „- położenie hotelu (blisko plaży i licznych knajpek) - okolica hotelu, widok z balkonu na basen i kawałek morza - przy hotelu są 2 parkingi gdzie można znaleźć miejsce do parkowania - blisko przystanek autobusowy (my nie korzystaliśmy ale widziałam że jest) - w pokoju czysto, komfortowo - były 2 stoliki z krzesłami na balkonie i w apartamencie - aneks kuchenny zawierający potrzebne przybory kuchenne tj. sztućce, patelnie, 2 garnki, talerze, kubki, szklanki, otwieracz do wina, kieliszki do wina - w wyposażeniu aneksu był również toster, czajnik, kawiarka - zawieszka na drzwi z informacją czy chcesz czy nie chcesz sprzątania w danym dniu - personel bardzo przyjazny i pomocny”

• „Wszystko”

• „Z czystym sumieniem polecam ten hotel! Okolica spokojna, wokół same hotele, ale takie niewielkie i kameralne - nie jest to hoteloza w paskudnym wydaniu. Wzdłuż drogi bezpłatny parking, w maju zawsze były na nim wolne miejsca (nie wiem, jak to wygląda w szczycie sezonu). W hotelu sporo udogodnień typowo hotelowych, z których nie korzystaliśmy z racji napiętego grafiku zwiedzania: klub malucha, animacje, jakieś koncerty wieczorami, bar etc. Basen duży i czysty, na miejscu dostępne dmuchane koła dla dużych i małych. Ręczniki basenowe do dyspozycji gości. Bardzo, bardzo miły i pomocny personel. Mieliśmy problem z klimatyzacją (nie działała w pierwszą noc, na szczęście maj to jeszcze nie są upały) i pani z recepcji już wieczorem, kiedy technicy nie pracowali, z dużym poświęceniem pomagała to wszystko poustawiać. Czysto, apartament duży i przestronny, duży taras. W hotelu cicho - oczywiście, to już zależy od gości, a nie od hotelu, ale generalnie obiekt wygląda na taki rodzinny i spokojny. Kuchnia porządnie wyposażona, z jedną uwagą w sekcji negatywnych komentarzy. Obok sporo mniejszych i większych sklepów spożywczych, restauracje, plaża miejska.”

• „Basen, widoki i śniadania”

• „Super lokalizacja.polecam”

• „Obiekt bardzo czysty o zadbany. Przemiła obsługa, wszędzie blisko. Hotel w centrum, więc w nocy trochę głośno.”

• „Wszystko pod ręką, plaża, restauracje, komunikacja miejska, Bardzo dużo udogodnień w apartamencie, dobry kontakt z właścicielem apartamentu. Pomocne wskazówki przed przyjazdem.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Calvia

na podstawie 45 172 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com