2. Španělsko hodnocení hotelů
  3. Španělsko hodnocení hotelů
Calvia Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Hostal Neptuno Průměrné hodnocení: 10

„Krasny hostel, pokoje velmi ciste, prostorne. Personal naprosto skvely, vstricny, pomohl sehnat i prasky na bolest hlavy. Velmi mila pani Jana na recepci nam dala mnoho uzitecnych rad. Snidane vyborna, poloha hostelu je velmi vyhodna, velmi blizko plaze i bus zastavky.“

• Don Carlos Průměrné hodnocení: 10

„Příjemné ubytování v pěkném místě s milými ubytovateli.“

• Don Carlos Průměrné hodnocení: 8

„Pěkná lokalita, velmi milý personál, který nám dal i super tipy na cesty po okolí. Dobrý poměr kvality k ceně a rozhodně doporučuji, rádi se vrátíme.“

„Supr místo, supr lidi. Děkujeme“

• Don Carlos Průměrné hodnocení: 10

„Čeština, cena, lokalita.“

• Hostal Jakiton Průměrné hodnocení: 8

„Skvělá lokalita, pohodlné a nové vybavení, klimatizace, větrák, vysoušeč vlasů, sejf, televizei na pokoji. Na přespání dostačující.“

• Don Carlos Průměrné hodnocení: 9

„Náš pobyt v Don Carlos Friendly hotelu byl bez chyby. I když vybavení není nejnovější, hotýlek je udržován v absolutní čistotě. Náš pokoj byl velmi příjemný, co se týká prostoru, vybavení i čistoty. Snídaně byla výborná a dostatečně rozmanitá. Filip s Mirem jsou velmi sympatičtí hoši, kteří dodali našemu pobytu punc spokojenosti a velmi dobrého zázemí. Hoši děkujeme ještě jednou.“

• Hostal Jakiton Průměrné hodnocení: 10

„Poloha, přesto klidné prostředí. Čistota, personál. Spali jsme jednu noc. Nízká cena.“

• Hostal Neptuno Průměrné hodnocení: 10

„Krasne ciste pokoje po rekonstrukci.“

• Don Carlos Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování v klidné části města, přesto kousek od pláže, hlavní ulice kde se nacházelo spousta restaurací, bister, různých obchůdků. Všimli jsme si i autobusové zastávky, my ji nevyužili, měli jsme zapůjčené auto. Malý, nenáročný pokoj s teráskou a výhledem do vnitrobloku, kde byl hotelový bazén.... Stačil nám, jezdili jsme hodně na výlety, pokoj nám sloužil k večernímu odpočinku. Pokoje čisté, úklid každý den, obden výměna ručníků, ložní prádlo vyměněno minimálně 1x Večer vcelku klid pro spaní, klimatizace zatím nebyla potřeba, stačilo mít otevřené dveře na terásku. Super zatemnění v pokoji, večer nás nerušilo venkovní osvětlení. Snídaně dostačující, čerstvé , světlé, tmavé pečivo, sýry, uzeniny, jogurty, med, marmeláda, musli, zrníčka, žervé, vajíčka, slanina, voda, džusy, sladké pečivo, výborná tečka za snídaní ke kávě. Kluci, Filip a Miro nám doporučili výlety, nabídli pomoc při řešení problému se zrušením zpátečního letu. Děkuji za Sangrii 🍹 😁 Rádi se vrátíme“

Calvia – 5 nejlepších bed and breakfast a penzionů

podle 5 045 recenzí B&B a penzionů na Booking.com