Doties uz galveno saturu
  1. Viesnīcu atsauksmju mājas lapa
  2. Itālija - viesnīcu atsauksmes
  3. Reģiona Kampānija pansiju un lauku viesnīcu atsauksmes
Kampānija Pārbaudītas īstu viesu atsauksmes par pansijām un lauku viesnīcām

Jaunākās atsauksmes

• B&B Bonapace Portanolana Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Ērta lokācija, netālu no stacijas un metro. Jauks iekārtojums, pieejam kafija un dažādas tējas. Atsaucīgs personāls :)“

• B&B Il Sogno Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Ļoti skaista villa gleznainā apkārtnē. Atraktīvs iekārtojums un bagātīgas brokastis :)“

• Be-Coloured Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Atrašanās vieta lieliska, netālu metro stacija, osta, pilsētas centrs, opera u.c. Personāls atsaucīgs, jau iepriekš kontaktēja paskaidrojot, kā nokļūt dzīvoklī. Brokastīs kruasāni un kafija netālajā kafejnīcā. Dzīvoklis kluss, tīrs, aprīkots ar visu tūristam nepieciešamo.“

• B&B Il Saraceno Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Ļoti laba atrašanās vieta. Ļoti jauka sagaidīšana un pārsteigumi. Kafijas automāts.“

• R&D Rest and Dream Capri Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Atrašanās vieta ļoti laba -centrālās ielas galā. Saimnieks laipns, ērti numuriņi un kafija pa brīvu . Skaists saulriets no terases“

• B&B Centro Città Viesu sniegtais vērtējums: 8

„Ērta atrašanās vieta pie Neapoles stacijas. Iekļautas brokastis - kruasāni, smalkmaizītes ar džemu un Nutella, kafija, tēja“

• Sorrento Maison Lurò Viesu sniegtais vērtējums: 8

„Luigi ir ļoti viesmīlīgs. Vannas istaba jauna! Televizors ar Netflix.“

• Casa Pendola Viesu sniegtais vērtējums: 8

„Ļoti tīra naktsmītne, atsaucīgs personāls.“

• B&B Kebontà Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Mūsu brauciena mērķis bija apskatīt Amalfi piekrasti. Viesnīca atrodās nedaudz augstāk kalnos, ar burvīgu skatu, klusā un mierīgā vietā. Blakus viesnīcai ir 2 ļoti labi restorāni, viens no tiem picērija, kurā saimnieks mums nobūkoja galdiņu. Mums bija ieskicēts plāns ko un kā darīsim, bet saimnieks mums iedeva ļoti noderīgas un praktiskas rekomendācijas. Bija sajūta, ka viņam tiešām rūp, lai mēs iegūtu maksimāli labu pieredzi. Mums tika servētas brīnišķīgas, sātīgas brokastis ar omleti un, protams, brokastu kruasānu un izcilu itāļu kafiju.“

• Walk Rooms Viesu sniegtais vērtējums: 7

„Ērts un komfortabls“

30 vislabākās pansijas un lauku viesnīcas reģionā Kampānija

Balstoties uz 1 103 133 pansiju un lauku viesnīcu atsauksmēm Booking.com mājas lapā

Viesu izvēle