2. Španělsko hodnocení hotelů
  3. Kantábrie hodnocení penzionů a B&B
Kantábrie Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Puerto Principe PENSIÓN Průměrné hodnocení: 10

„Čistý, útulny pokoj pro jednoho, jsem velice rada, že se objevují takové pokoje pro samostatné cestovatele, a že není to hostel s dalšími lidmi. Cena je skoro stejná , jak v hostelu, ale úroveň bydlení mnohem větší. Spokojenost“

• Hospedaje Menendez Pelayo Průměrné hodnocení: 8

„Velmi ochotný personál. Dobrá lokalita. Čísto.“

• Posada La Torre de La Quintana Průměrné hodnocení: 10

„Spletla jsem se a rezervaci jsem udělala na jiný den, paní na recepci ale byla milá a vše se vyřešilo. Apartmá bylo čisté, prostorné a s vlastní terasou. V noci byl klid. Topení se dalo nastavit podle potřeby.“

• Posada El Nozal Průměrné hodnocení: 7

„UBYTOVÁNÍ S VÝHLEDEM, I KDYŽ BYL PREZENTOVÁN VÝHLED LEPŠÍ PŮVODNĚ. PŘÍJEMNÁ OBSLUHA. STYLOVÉ VYBAVENÍ A EXTERIÉR UBYTOVÁNÍ PŮSOBÍL ROMANTICKY.“

• Suite Home Pinares Průměrné hodnocení: 10

„Krásný útulný menší hotel, moderní pokoje, obrovská koupelna. Velmi pohodlná postel. Vše perfektně čisté, každý den byl pokoj uklizen, výměna ručníků. Snídaně super, jen každý den úplně stejná, občas by byla dobra změna, ale výběr dostatečný. Lokalita perfektní, kousek od pláže, do centra se dá pohodlně dostat autobusem.“

• Posada San Pelayo Průměrné hodnocení: 10

„Penzion se nachází na krásném klidném místě s výhledy do přírody. Majitelé byli velice pozorní a milí. Celé místo má atmosféru a zanechalo v nás hluboký dojem.“

• Hostal Rosi Průměrné hodnocení: 8

„Na svou kategorii nadstandartní“

• Hospedaje Magallanes Průměrné hodnocení: 8

„Dobrá poloha u centra.“

• Posada Fernanda Průměrné hodnocení: 9

„Majitelka Noemi byla naprosto skvělá, milá a vstřícná. Postel byla pohodlná a snídaně výborná.“

• Posada Fuentedevilla Průměrné hodnocení: 10

„Paní majitelka byla velice milá. Ubytování bylo čisté a s NÁDHERNÝM výhledem z balkónu. Byli jsme zde ubytovaní během našeho camina a požádali jsme majitelku, jestli bychom si mohli vyprat oblečení. Paní majitelka nám oblečení vyprala a ráno poskládala a ještě si za to nic nenaúčtovala. Během camina jsem bydlela v mnoha různých ubytování, ale tohle bylo nejlepší!“

Kantábrie – 30 nejlepších bed and breakfast a penzionů

podle 133 186 recenzí B&B a penzionů na Booking.com