2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Niemcy – opinie o hotelach
Castle Route Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Piękny, przyjemny pokoik .”

• „Hotel "samoobsługowy", bez recepcji, wszystko "zdalne". Byliśmy tam już drugi raz. Wygodne łóżka, duży pokój, jadalnia do użytku gości (kawa herbata, cukier, czajnik elektryczny). Rano śniadanie w cenie pobytu, skromne (ser żółty, kiełbasa śniadaniowa, jogurt, świeże bułki, masło, różne płatki, dżemy), w zupelności wystarczające. W pobliżu browary rzemieślnicze, z restauracjami. Do Starego Miasta 20 minut spacerem, blisko rzeka i park nad rzeką.”

• „Obsługa”

• „W drodze powrotnej ponownie nocowaliśmy w tym miejscu. Nic się nie zmieniło więc wszystko zgodne z opisem. Dodatkowa atrakcja to koncert przy hotelu który o 20:00 się skończył.”

• „Wygodny przestrzenny”

• „Bardzo przyjemny lokal. Kilka kilometrów od Rothenburg ob der Tauber. Śniadanie bez zarzutu, podobnie jak obiad w tutejszej restauracji. Dostęp do garażu w celu pozostawenia rowerów. Bardzo sympatyczna i sprwna obsługa.”

• „Personel.”

• „Bardzo uprzejmy presonel, miejsce bardzo ładne. Pokoje wygodne, czyste.”

• „Nowoczesny wystrój, czysto, przestronna łazienka. Problemy z kartą do pokoju rozwiązane szybko i sprawnie. Dobre śniadanie. Lokalizacja w strefie przemysłowej w ogóle nie przeszkadza. Polecam”

• Gasthaus Pillhofer Ocena: 10

„Wszystko w porządku oprócz meneli pod oknem z Polski.”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Castle Route

na podstawie 81 372 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com