2. Chorvatsko hodnocení hotelů
Cavtat Coast Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Maistra Select Mlini Villas and Apartments Průměrné hodnocení: 10

„Personál hotelu - ochota, vstřícnost“

• Remisens Hotel Albatros-All inclusive Průměrné hodnocení: 8

„Zajimave postaveny hotel, pripadali jsme si trochu jako na lodi. Fajn poloha, do mesta hezka prochazka upravenym prostedim, kousek od hotelu kavarny a restaurace. U hotelu jezdi pravidelne lodka do Dubrovniku a Locrum. Velmi pěkný pokoj, siroka a pohodlna postel, prostorna koupelna, balkon pokytujici prijemne soukromi, Pekny a cisty bazen, prijemne zastreseni lehatek u bazenu. Hotel nema svou plaz, coz je skoda, ale more je velmi blizko. Plaz kaminkova, v mori pisek. Snidane asi odpovida 4*, k dispzici gluten free pecivo, lactose free a rostlinna mleka. Animacni programy pres den minimalne, spis jen hudba ke cviceni v bazenu, vecer to uslo.“

• Apartment Župa Průměrné hodnocení: 10

„Velmi krásné pokoje, super kuchyně, například talíře byly hezčí, než máme doma😄. Při příjezdu na nás čekalo krásné pohoštění😋- ovoce, zelenina, víno , sýry, pršut🤩.Vychlazené ledové čaje ,croisanty a výborná domácí griotka🤗. Majitelé příjemní lidé, v pohodě🙂. Byli jsme zde již podruhé a děti se sem chtějí opět vrátit😃.“

• Maistra Select Mlini Hotel Průměrné hodnocení: 8

„strava velmi dobrá,pestrá“

• Fishing Family House Průměrné hodnocení: 10

„Čistý pokojík, krásné místo na kopci s výhledem na moře, kousek od letiště, 15 min pěšky“

• Sheraton Dubrovnik Riviera Hotel Průměrné hodnocení: 10

„snídaně výborné, všeho dostatek, personál velmi vstřícný. Rádi se vrátíme.“

• Remisens Hotel Epidaurus-All inclusive Průměrné hodnocení: 8

„Hotel je primo u more, prijemne je zde tedy posezeni u jidelny na terase bud pod pergolou nebo pod stromy. Byli jsme jen na dve noci s all inclucive, obed a vecere ok, snidane mohla mit lepsi vyber a kvalitu. V nabidce bezlaktosove mleko. V hotelu hodne francouzska klientela.“

• Maistra Select Mlini Villas and Apartments Průměrné hodnocení: 10

„V rámci velkého hotelového komplexu Maistra Select Astarea je dobré, že jsme v podmínkách uvedli, že chceme výhled na moře. Ubytování v horním apartmá v růžové vile Lučić bylo famózní, 100 kroků na pláž, i k bazénu, personál velice vstřícný, milý, všichni vždy usměvaví. Výběr několika míst ke stravování v rámci areálu hotelu. Pláže Mlini jsou v perfektní pozici, hotel také - 10 minut autem na letiště,10 minut autem do Dubrovníku, v dochází vzdálenosti 20 minut Srebreno nákupní centrum. Podél celé délky Pláže Mlini a Srebreno plno restaurací a kaváren a barů, pro náš vkus nejlepší Gusar Bar. Luxusní dovolená!“

Cavtat Coast – 5 nejlepších hotelů