2. Izrael hodnocení hotelů
  3. Center District Israel hodnocení penzionů a B&B
Center District Israel Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• 1000Nights Guest House - Near the beach Průměrné hodnocení: 9

„vše bylo v dosahu pláže, centrálního trhu.“

• „Ubytování je fantastické vč. dvou pohodlných a prostorných teras. Lokalita je vynikající! Tichá večer i po ránu, mimo ruch velkoměsta, přitom asi jen sto metrů od MHD. Vyzdvihnout musím společné prostory, které jsou na rozdíl od relativně maličkých pokojů velkolepé, a také vybavení kuchyně, denně doplňované kapsle pro Nespresso, čaj a spoustu věcí, které jsou volně k použití (olej na smažení, mléko v lednici, kečup, hořčice, různá dochucovadla, bonbóny...), a to vše v ceně ubytování. Provozní Arik je velice ochotný. Došel šampón či toaletní papír? Stačí říct. Lepší ubytování v Tel Avivu jsme snad ani nemohli najít.“

• „Ochotní majitelé,lokalita,pohodlná postel,balkón,výborná káva“

• Wonderful Garden Apartment Průměrné hodnocení: 7

„Splnilo očekávání. Chybělo blízké parkoviště.“

• 1000Nights Guest House - Near the beach Průměrné hodnocení: 10

„Ubytovani nam poskytlo bezplatne pokoj driv“

• bugrashov 13 room Průměrné hodnocení: 10

„Velmi vstřícný, ochotný a přátelský majitel. V den příjezdu nám připravil vynikající večeři. Na terase byl klid a pohoda, příjemné posezení. Zavazadla jsme si mohli vyzvednout až večer před odjezdem. Také jsme měli možnost se ještě před odjezdem osprchovat, využít ledničku, kávovar apod. Přístup majitele, se kterým se hned tak nepotkáte.“

• Dotan's Boutique Guesthouse - By The Beach! Průměrné hodnocení: 10

„Dotan je velmi milý a ochotný hostitel. Ubytování se nachází na skvělém místě, kousek od pláže. Pokoj byl čistý a v kuchyňce najdete vše potřebné. Dotan byl přátelský a poradil nám, kam se podívat a co navštívit. Děkujeme“

• Ajami Guest House Průměrné hodnocení: 10

„naprosto dokonalé místo. 200m super pláž, všude čisto, poměrně klidná čtvrť. skvělí hostitelé. vždy nápomocní. není co vyčíst. všem doporučuji. Když ubytování v Tel Avivu tak tady. 🙂“

• Ajami Guest House Průměrné hodnocení: 9

„Velice úsporné a hezké, televize má i netflix a náš pokoj měl 2 patra(gauč a manželská postel), personál byl ochotný a lidi ubytováni vedle nás moc hodní. tak 300m od pláže. Vše je na kódy které Vám pošle majitel. Super ubytovaní, mohu jen doporučit.“

Center District Israel – 20 nejlepších bed and breakfast a penzionů

podle 4 046 recenzí B&B a penzionů na Booking.com