2. Izrael – opinie o hotelach
  3. Center District Israel – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Center District Israel Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja była super! Blisko do morza, restauracji, kawiarni.”

• Residence 26 Ocena: 10

„Wszystko zgodnie z opisem. Czysto, miła obsługa!”

• „Czystość , jest wszystkie potrzebne narzędzia kuchenne i w numerze tez - lodówka , czajnik, ekspres do kawy, żelazko , suszarka do włosów . Na kuchnie lodówka , kuchenka , sztuce , talerze , garnki , patelnie . Lokalizacja świetna - wszelka komunikacja miejska wygodnie położona , obok przystanek , do płazy blisko , do dworca , przy centrum miasta i starego miasta. Nsprawde świetna lokalizacja . Miłe sąsiedzie w budynku . Jedynie co - brudno przy budynku , ale rak wyglada cały Tel Awiw .”

• „Lokalizacja”

• „Położenie”

• „Fajna przestrzeń dla pary, wygodnie i komfortowo, cicho mimo baru otwartego wieczorem, za to pyszny drink gratis 😉”

• „Bardzo wygodny, przestronny i czysty apartament. Dobrze wyposażony. Naczynia, garnki, środki czystości, wielka lodówka, mikrofalówka, płyta kuchenna, piekarnik i TV z Netflixem. Nie było czasu na oglądanie filmów, ale może się przydać. Dysponuje dwoma łóżkami, ale jest dostępny materac i dodatkowa kanapa w salonie, co pozwala na zorganizowanie dodatkowych miejsc do spania (nas było czworo i potrzebowaliśmy 3 łóżek). Bardzo miły gospodarz, który pozwolił nam po wymeldowaniu pozostawić bagaże w mieszkaniu do czasu opuszczenia miasta. Spokojna okolica, trochę oddalona od nadmorskiej promenady, ale można tam spacerkiem dojść spokojnie i w dzień i w nocy. Niedaleko też do Old Jafy - polecam, zwłaszcza wieczorem pospacerować wąskimi, klimatycznymi uliczkami pomiędzy pięknymi kamienicami. Po drodze liczne sklepy i drobne bary. Niektóre czynne były nawet w Yom Kippur. W pobliżu sklep czynny 24h. Dobre Wi-Fi. Sprawna, ciacha klimatyzacja we wszystkich pomieszczeniach.”

• „Bardzo dobra lokalizacja w centrum TLV. Stosunkowo blisko do strategicznych miejsc i atrakcji turystycznych.”

• „Dobry kontakt, otwarty na prośby podróżnych, bardzo sprawna obsługa pani sprzątającej pokój”

• „Lokalizacja, stylowe umeblowane, ekspres do kawy”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Center District Israel

na podstawie 28 295 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com