2. Kanada hodnocení hotelů
  3. Kanada hodnocení hotelů
Central Alberta Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Campus Tower Suite Hotel Průměrné hodnocení: 9

„Výborná lokalita u univerzitního kampusu. Ideální pro návštěvu University of Alberta nebo blízké nemocnice.“

• Argyll Plaza Hotel Průměrné hodnocení: 8

„Snídaně příjemně překvapila.“

• Best Western Plus West Edmonton Průměrné hodnocení: 7

„Pěkné a čisté pokoje, pohodlná postel“

• Voyageur Motel Průměrné hodnocení: 9

„Poměr cena:kvalita super!“

• Black Cat Guest Ranch Průměrné hodnocení: 10

„Výborné ubytování v úžasné přírodě, byli jsme naprosto nadšení. Skvělí majitelé, výborná snídaně, prostě úžasné. Pro Kanadu ideální ubytování uprostřed divoké přírody. Nečekejte ovšem obchody, restaurace, bary. To tady není. Ale klid, ticho a splynutí s přírodou naprosto dokonalé. Děkujeme za vše!“

• „Blízko letiště, transfer z letiště zdarma“

• Timberland Hotel Průměrné hodnocení: 7

„Paní z recepce byla velmi příjemná. Vyskytly se však technické problémy, které ubytovatelé řešili velmi korektním způsobem. Přespali jsme dvě noci a uklízečky nám uklidili a vyměnili ručníky. Bydlení bylo skromnější a starší, ale čisté.“

• Argyll Plaza Hotel Průměrné hodnocení: 7

„Vybavení pokoje, velice milý a ochotný personál“

• Hinton Lodge Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování bylo krásné a čisté. Pohodlné postele. Personál byl velice příjemný, zejména paní na recepci byla super ochotná s čímkoli pomoci. Parkování bylo jak před tak i za hotelem. super snidane, kyl i teplý bufet (vajíčka, malé klobásky a ohřáté fazole). Snídaně začíná brzy (od 6 do 9).“

• Western Budget Motel East Red Deer Průměrné hodnocení: 10

„Paní z recepce byla velmi příjemná, pokoj byl velmi čistý, pohodlný a velký. Byla zde možnost praní a sušení prádla. Líbilo se mi všechno. Tento motel mě nad očekáváni mile překvapil.“

Central Alberta – 30 nejlepších hotelů