2. Česko hodnocení hotelů
  3. Česko hodnocení hotelů
Chodsko Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Ubytování Filipova Hora Průměrné hodnocení: 9

„Moc pěkný apartmán, hezké místo, vlastně by to bylo perfektní. Jen nám to trochu zkazil přístup paní majitelky, která neváhala si říct poplatek 50 kč za osobu za hodinu opožděného check-outu, to mi přišlo zbytečné a nepříjemné.“

• Hotel Zlatá Včela Průměrné hodnocení: 8

„I přes centrální lokalitu klidné místo. Veškeré památky v blízkém okolí.“

• hotel Sádek Průměrné hodnocení: 10

„Snídaně skvělé, ostatní jídlo také. Personál milý, vstřícný. Všude čisto a uklizeno. Pobyt se nám velmi líbil, vyšlo nám i počasí. Určitě se někdy vrátíme. A Čendovy klobásy byly skutečně vynikající.“

• Yary Yurt Průměrné hodnocení: 10

„Kouzelné, romantické místo, ideální na relax. Výborná je i vybavenost jurty (možná jen fén by byl ještě fajn - po koupání v sudu nebo saunování na vysušení vlasů). Určitě se někdy vrátíme a všem pobyt rádi doporučíme. Venkovní sud, sauna i gril byl super.“

• Hotel Sokolský Dům Průměrné hodnocení: 8

„snídaně skromná, výběr dostatečný. Pouze sladké věci věci by nemuseli být kupované, ale aspoň některé by měli být "domácí".“

• Hotel Sokolský Dům Průměrné hodnocení: 9

„ochotný a velmi příjemný personál, povedená kombinace rekonstruovaného historického domu a moderního vybavení, bezproblémové parkování na hotelovém uzavřeném parkovišti“

• Hotel Gurman Průměrné hodnocení: 10

„Velmi milá slečna, která se o nás starala. Člověk na svém místě a skvělá ve svém oboru a takových je dnes už málo. Moc děkujeme.“

• Resort Český les Průměrné hodnocení: 9

„Hotelové zařízení je velmi pěkné, moderní a dobře udržované. K objektu přiléhají dvě parkoviště, jejichž kapacita je dostatečná. Snídaně představují lepší standard. Příjemná je venkovní terasa a udržované travnaté plochy přímo u hotelu. Ceny jsou až na několik položek přiměřené úrovni poskytovaných služeb. Velmi příjemné a vstřícné je chování personálu hotelu.“

• Hotel Gurman Průměrné hodnocení: 9

„velmi pěkná lokalita, ochotný personál a dobré služby. Dobrá snídaně a možnost parkování u hotelu, i když na veřejném parkovišti.“

• Hotel Sokolský Dům Průměrné hodnocení: 9

„Snídaně v naprosté pohodě, na výběr pro každého. Restaurace skvělá.“

Chodsko – 5 nejlepších hotelů