Cilento Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Elios Residence Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Super vyhlídka na celý záliv a městečko“

• Hotel Dei Templi Průměrné hodnocení: 10

„Vynikající poloha přímo u areálu Paesta, velmi ochotný personál. Čistota.“

• Pie' d'Ulivo Průměrné hodnocení: 9

„Vynikající“

• Santa Clara Marina di Camerota Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování odpovídá nabídce a ceně. Čisté,pohodlné,ochota. Jedna ložnice,dvě postele v kuchyni. Dvě koupelny,i když jedna mini. K moři cca 300 metrů,5 minut chůze, pohoda. Pláž úžasná,krásná,čistá,bar.“

• Conca Degli Dei Průměrné hodnocení: 7

„Bazén, vilka, zahrádka“

• Dimora dei Cardinali Průměrné hodnocení: 10

„Úžasný výhled, milý personál, autentická večeře s živou hudbou. Byla to paráda.“

• B&B Incanto del Mare Průměrné hodnocení: 10

„Na toto místo jsme se vrátili po čtyřech letech. Během této doby se zde udělal velký kus práce a my jsme stejně tak jako tehdy byli okouzleni. Název Incanto del mare přesně odpovídá skutečnosti. Mnoho krásných zákoutí k sezení a odpočinku neustálé slunce a pohled na moře udělalo z našeho pobytu dokonalost. Angela a Celeste byly vynikajícími hostitelkami a my se už teď těšíme zase příští rok zase vrátíme.“

• Magic Hotel Průměrné hodnocení: 10

„krásný perfektně čistý hotel s opravdu výbornou restaurací! Ohromný výběr vín, naprosto skvělé jídlo, perfektní obsluha. Úplně ideální pokud cestujete a potřebujete nocleh a večeři poblíž dálnice - z obyčejného přespání po cestě se tady rázem stane zážitek! Pokoje s pohodlnými postelemi, vše nové....určitě se vrátíme při dalším přejezdu Itálie“

Cilento – 30 nejlepších hotelů