Civetta Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Orso Grigio Průměrné hodnocení: 10

„Vše“

• Albergo Malga Ciapela Průměrné hodnocení: 8

„Personál naprosto dokonalý, měli jsme dojem jako bychom byli dlouholetí přátelé a ne hosté, co přijeli do hotelu poprvé. Pro nás velmi důležitý check-in do 24:00. Nezklamali nás, čekali a vše bylo připraveno. Hotel má dopravu k lanovce na Marmoládu a sedačku směr Arabba - sice jsme nevyužili, je je fajn to vědět. Dostatek parkování je velkou výhodou. Naprosto skvělé místo ze kterého je dobře dostupná Marmolada, Sella Ronda i Civetta. Pro krátký pobyt naprosto dostačující.“

• Hotel Coldai Průměrné hodnocení: 9

„Par kroku do centra i na vlek.“

• Garní Ladinia Průměrné hodnocení: 9

„Snídaně perfektní - poloha super, cca 300m od lanovky a sjezdovek. V tuto dobu klidné místo.“

• Hotel La Montanina Průměrné hodnocení: 8

„Vstřícnost personálu, jazyková vybavenost, vynikající poloha,“

• Hotel B&B Lorenzini Ski Průměrné hodnocení: 8

„Jednoznačně lokalita hotelu v dosahu lanovky - cca 150 m. Parkování prostorné, zdarma. Personál velmi vstřícný a ochotný. Všude čisto a naklizeno.“

• Hotel Garni la Stua Průměrné hodnocení: 10

„Vše bylo na jedničku,perzonál,ubytování,lokalita“

• Hotel Nigritella Průměrné hodnocení: 10

„Skvělé ubytování cca 1 km od nástupní lanovky , vynikající jídlo, pití součástí polopenze, teplý bazén. Pro rodiny s dětma je určitě skvělá velká herna. Možnost parkovat v garáži za rozumnou cenu. Hotelový skibus fungoval výborně, nikdy jsme nemuseli dlouho čekat.“

• Hotel Adriana Průměrné hodnocení: 9

„Hezke ubytování s, restaurace v hotelu, shuttle k hlavní lanovce, velmi prijemny a ochotný personál, byli jsme celkové velmi spokojeni určitě se ještě vratime:)“

• Hotel TEA Dolomiti Průměrné hodnocení: 4

„Snídaně byla dobrá. Jen trochu vadilo, že jeden pracovník hotelu stále pozoroval co si kdo bere k snídani a stále dohlížel na hosty hotelu. Jeho přítomnost byla naprosto nevhodná.“

Civetta – 20 nejlepších hotelů