Livinallongo del Col di Lana Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Albergo Pensione Sport Průměrné hodnocení: 9

„Možnost nájmu vytápěného boxu na lyže a boty u lanovky“

• Hotel Garni Elisir Průměrné hodnocení: 8

„Výborné snídaně, příjemný personál, příjemný wellness, parkování přímo před hotelem, sjezdovka hned za hotelem, takže jsme nemuseli nikam dojíždět kvůli tomu, abychom se dostali na sjezdovku.“

• Hotel Alpenrose Průměrné hodnocení: 10

„Vstřícnost a pohostinnost tamních lidí.“

• Appartamenti Lezuo Iris Průměrné hodnocení: 9

„Vynikající lokalita uprostřed Dolomit.“

• Hotel Boè Sport and Nature Průměrné hodnocení: 8

„Všechno bylo k mé spokojenosti.“

• Albergo Pensione Sport Průměrné hodnocení: 10

„Všechno. Lokalita, personál, čistý pokoj, výhled z balkonu, snídaně dostačující, alespoň se neplýtvá, parkování u penzionu. Kousek od ubytování byl malý obchod, koupíte tam úplně všechno, pekárna. Sjezdovky krásné ,upravené. Za 4 dny jsme lyžovali Marmolada, San Casiano, Sella Ronda..Vyplatí se koupit Dolomiti ski. Za mě pecka, nechtělo se nám vůbec domů:-(“

• Albergo Pensione Sport Průměrné hodnocení: 8

„poloha hotelu super“

• Garnì Astor Průměrné hodnocení: 10

„Slušná a komunikativní paní domácí cestou na dovolenou nám dávala informace ohledně počasí na cestu po whatsupp. Dělala skvělé snídaně. Pokoje na super úrovni. Měli jsme aparmán + pokoj se snídaní a bylo to super. Denně probíhal úklid s čerstvými ručníky. K pokojům byl i skidepot přímo v nástupní stanici na sjezdovku v ceně, navíc jsme dostali garáž na auto v ceně nic z toho ani není v dispo na bookingu. Byli jsme nadšeni. výborná lokalita cca 5 min od restaurací a 7 min od sjezdovky. Rádi se vrátíme , Děkujeme.“

• Hotel Alpenrose Průměrné hodnocení: 10

„Vše perfektní jako obvykle. Chutné, bohaté snídaně, orange fresh. Skvělý wellness otevřený až do 20h bez nutnosti rezervace. Milý ochotný personál.“

• Hotel Boè Sport and Nature Průměrné hodnocení: 10

„Vynikající gastronomie, wellnes i personál“

Livinallongo del Col di Lana – 10 nejlepších hotelů