2. Sri Lanka – opinie o hotelach
  3. Colombo District – opinie o hotelach
Colombo District Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja”

• „Fajny hotel, choć nadgryziony zębem czasu. Okolica dość ponura (cmentarz). Jeśli pierwszy raz przybywasz do Colombo, to raczej nie dla ciebie.”

• Mirage Colombo Ocena: 8

„Przestronny pokój z widokiem na morze,super przemiła obsługa”

• „Pyszne śniadania, szeroki wybór potraw slonych, słodkich, na ciepło. Super widoki z basenu na dachu, blisko jezioro, sklep”

• The Den 23 Ocena: 10

„Super pomocny personel i pyszne śniadania :)”

• C 1 Colombo Fort Ocena: 5

„Wygodne łóżko i czysta pościel Działająca klimatyzacja Miłe i wygodne lobby, gdzie można sobie zrobić kawę lub herbatę Dobra lokalizacja, blisko dworca kolejowego Miła obsługa”

• „Basen z pięknym widokiem na miasto.”

• City Beds Colombo Ocena: 10

„Serdecznie polecam! Przemiły właściciel, bardzo pomocny. Obiekt znajduje się bardzo blisko centrum musta. Pokój jak i łazienka bardzo czyste.”

• „Nowiutki hotel w części biznesowej z widokiem na ocean i basenem na dachu. Doskonała obsługa, dobre śniadania w formie bufetu. Mieliśmy wczesny lot i hotel w ramach wykupionego śniadania przygotował nam pakiet na wynos co było bardzo miłe. Polecam!”

• Seconds Colombo Ocena: 10

„Klimatyczne miejsce w Colombo. Czysto, zorganizowanie i praktycznie. Pokój wygodny, łóżko duże. Martwiła mnie wspólna łazienka, ale okazało się że to żadnej problem ponieważ na każdym piętrze jest osobna i można spokojnie się załatwić i wykąpać.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Colombo District