2. Španjolska: recenzije hotela
  3. Španjolska: recenzije hotela
Cordoba Province Provjerene recenzija stvarnih gostiju smještajnih objekata

• Apartamentos Ribera 19 Prosječna ocjena: 10

„Izvrsna lokacija, opremljenost apartmana i cistoca😊”

• Apartamento Toril-Casco Histórico Prosječna ocjena: 8

„Lokacija je odlična i stan je prostran.”

• ATICO SUITE CLAUDIO MARCELO Prosječna ocjena: 10

„Lokacija odlicna samo 5min od Mezquite Catedrale. Uredno i čisto. Dočeka vas jako ljubazna i draga gospođa i pokaže vam sve. Imaju svoj privatni parking u garaži 100m od objekta. 15eura dan. Ma sve pohvale :)”

• La Estrella del Marrubial Prosječna ocjena: 10

„Top stan”

• Luminoso alojamiento con parkING Prosječna ocjena: 10

„Osoba koja nas je dočekala jako ljubazna i trudila se objasniti apsolutno sve. Apartman odličano opremljen sa svime što je potrebno. Uredan i čist. Parking u garaži.”

• Apartamentos Plaza Prosječna ocjena: 10

„Apartman je odličan, stara kuća u centru koja je adaptirana tako da sadrzi sve što treba modernom načinu života uz zadržavanje naljepšeg od starog. The apartment is excellent, an old house in the center that has been adapted so that it contains everything you need for a modern lifestyle while retaining the most beautiful of the old.”

• El patio de Cruz Conde Prosječna ocjena: 10

„Super lokacija, objekat super čist, uredan, odlično opremljen, kreveti izuzetno udobni, odličan i brz internet.Posebna pohvala za gđu. Evu (i njenog sina) koja je cijelo vrijeme bila na usluzi. Domaćica za čistu 10-ku; nakon kvara bojlera u roku od 2 sata je organizirala vodoinstalatera i postavljen je novi bojler..... svaka čast. Veliko hvala Eva”

• SunShine Templo Romano Prosječna ocjena: 9

„Veličina, udobnost, blizina povijesnih znamenitosti. Mogućnost parkiranja u garaži u blizini koje nudi objekt. Ljubazno osoblje.”

• Hacienda El Brillante Prosječna ocjena: 5

„Lokacija, blizina grada”

• Venerable 15A Prosječna ocjena: 10

„Kad ste u Cordobi birajte smještaj kod Mely. Apartman je uređen sa puno stila i izrazito je ugodno u njemu boraviti. Ima apsolutno sve što možete zatrebati. Domaćica Mely je posebna, dočekala nas je i sve nam pokazala, uputila nas što posjetiti u gradu. Pokazala nam je i gdje se nalazi parking i pomogla nam sa nošenjem stvari, a za moje mlađe dijete pripremila je čak i igračke. Hvala Mely!”

30 najboljih objekata u regiji 'Cordoba Province'

na temelju 147.225 recenzija objekata na Booking.com-u