Kordoba Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Apartament bardzo czysty, zadbany. Wszystkie sprzęty do użytku mieszkańców. (Duzy plus za pralke i suszarke) Właścicielka bardzo miła dokładnie oprowadziła po mieszkaniu i pokazała wszystko co jest. Dużo ulotek i polecajek do wglądu - na plus. Parking kawałek dalej od lokalu ale nie sprawia problemu. Wszędzie wmiare blisko, sklep tym bardziej. Naprawdę polecam”

• „Wszystko super!”

• „To bardzo uroczy dom na starym mieście. Urzekło nas zadbane i pełne kwiatów patio i wspaniały taras na dachu z widokiem na stare miasto. Pokoje były czyste i zadbane. W kuchni znaleźliśmy wszystko czego potrzebowaliśmy. Gospodyni przywitała nas i poleciła kilka atrakcji w okolicy oraz jedzenie, którego trzeba spróbować w mieście. Bardzo miło nas to zaskoczyło.”

• Casa El Olivar Ocena: 10

„Czystość i wyposażenie na bardzo dobrym poziomie.”

• „Apartament zlokalizowany w pobliżu głównych atrakcji, przestronny, z niewielkim balkonem, idealnym na wieczorny odpoczynek po dniu zwiedzania. Dobrze wyposażone pomieszczenia.”

• „Bardzo dobra lokalizacja do zwiedzania Kordoby. 3 minuty pieszo od mostu Puente Romano i dalej do meczetu-katedry i starówki. Mieszkanie na parterze. Czysto, wygodnie, sprawne wi-fi. Miły i uprzejmy gospodarz. Bezpłatny i zamykany parking od strony podwórka.”

• „Wygodny, przestronny i czysty apartament. Fajny basen. Wąski i długi ale bardzo przyjemnie było się zanurzyć w gorący dzień. Wygodne dwie łazienki. Bardzo blisko do centrum. Właściciel bardzo miły i kontaktowy. Wszystko osobiście nam pokazał i objaśnił.”

• „Byliśmy w 6 osób 4 dorosłe i 2 małych dzieci apartament idealny, bezpieczny równa podłoga żadnych schodów, winda, łatwe parkowanie, darmowe przy ulicy lub płatny podziemny parking Ok 200m od apartamentu. Tuż przy wejściu na starówkę. B. Czysto, wyposażenie b.dobre, pościel, ręczniki i materace dobrej jakości. Bezproblemowy kontakt i dostęp. W nocy spokój. Serdecznie polecam.”

• „Lokalizacja bardzo dobra, kilka minut pieszo do Mezquity. Można było zostawić wcześniej bagaż (w godzinach pracy recepcji). Do zameldowania i uzyskania kodu do drzwi trzeba było wypełnić formularz on-line. Dobre wyposażenie pokoju, ekspres kapsułkowy i duże kubki (co się nie zdarza często), w lodówce nawet było piwo. Wieloczynnościowy prysznic, z deszczownicą i wyświetlaczem temperatury i czasu.”

• „Wszystko było ok.zastrzeżenie do brudnej kuchenki mikrofalowej i zbyt wąskiego wejścia kabiny prysznica.Ja wchodziłam bez najmniejszego problemu ale moi mężczyźni mieli nie lada problem”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Kordoba

na podstawie 147 225 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com