Korfu Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Cisza i spokój! Bliskość restauracja z pysznym jedzeniem. Basen mieliśmy praktycznie tylko dla siebie. Śniadania bardzo smaczne. Właściciele z bardzo elastycznym podejściem.”

• „Dobra lokalizacja obiektu, blisko morze. Duże pokoje z prywatnym basenem o ogródkiem i cicha klimatyzacja. W obiekcie cicho i spokojnie.”

• Oasis Hotel Ocena: 10

„Fantastyczna lokalizacja, pokoje wygodne, czyste . Ręczniki zmieniane codziennie. Personel bardzo miły i pomocny bez problemu z j. angielskim. Jedzenie dobre, urozmaicone, świeżutkie.”

• Panorama Sidari Ocena: 8

„Super hotel, jest w nim wszystko czego potrzeba, do tego bardzo miła obsługa.”

• „Znakomita lokalizacja, mili ludzie, hotel jest nad samym morzem , obfite śniadania, jak dla mnie brakowało mi tylko świeżych owoców i warzyw!! No i prysznic super mały, no ale za tą cenę i inne walory było super!”

• „Zdecydowanie personel na plus, przyjaźni, uśmiechnięci, szybko ogarnęli czek in. Widok też 10/10. Samoloty ... no może jak bym był na 2 tygodniowych wakacjach to by mi przeszkadzały ale 3 dni, były fajnym dodatkiem.”

• „Ciężko powiedzieć”

• „Idealne miejsce do relaksu we dwoje, pełne spokojnej energii i ciszy z cudowym widokiem, którego piękna żadne zdjęcie nie odda. Zadbana, czysta strefa przy basenie oraz domek.”

• „Hotel cichy, spokojny, personel bardzo miły i pomocny. Pokoje czyste, sprzątane codziennie. Dobra lokalizacja, w pobliżu mnóstwo małych restauracji z dobrym jedzeniem. W hotelu korzystaliśmy ze śniadań , bardzo smacznych i urozmaiconych, basen z cudowną wodą, obok bar z napojami, gorąco oolecam”

• Ionian Arches Ocena: 10

„Urokliwe miejsce, świetna baza wypadowa . Sam obiekt bardzo nam przypadł do gustu nasz apartament posiadał dwa tarasy z widokiem na świetny basen. Widać zaangażowanie właścicieli i dbający o to aby pobyt był jak najlepszy. Polecam bardzo.”