Doties uz galveno saturu
  1. Viesnīcu atsauksmju mājas lapa
  2. Spānija - viesnīcu atsauksmes
  3. Spānija - viesnīcu atsauksmes
Kostablanka Pārbaudītas īstu viesu atsauksmes par brīvdienu naktsmītnēm

Jaunākās atsauksmes

• Gemelos 2 - Beninter All Inclusive Viesu sniegtais vērtējums: 6

„Atrašanās vieta lieliska, personāls atsaucīgs, atslēgu saņemt bija viegli. Virtuve pilnībā nodrošināta ar traukiem un piederumiem. Lieliski, ka pēc dažām dienām mums nomainīja dvieļus un gultasveļu. Arī pēc izvākšanās no apartamentiem uz atlikušo laiku līdz izbraukšanai uz lidostu biroja darbinieki mums laipni atļāva uz pāris stundām atstāt čemodānus offisā, lai pēdējās ceļojuma stundas mēs varam veltīt atpūtai.“

• SohoSuites Villavieja Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Man viss patika.“

• Apartments CURA BEACH Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Tīrs dzīvoklis nokomplektēts ar visu nepieciešamo ģimenes atpūtai. Saimnieks izpalīdzīgs,atsaucīgs. Jūra 5min. gājienā no naktsmītnes.“

• Apartamentos Estemar Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Viss bija ļoti tīrs. Atsaucigs personāls.“

• „Bija viss nepieciešamais“

• Nice Apartment In Torrevieja With Kitchen Viesu sniegtais vērtējums: 7

„Dzīvoklī ir viss, ko vajag. Atrodas tīrā, slēgtā pagalmā ar skatu uz skaistu parku.“

• Villas Moraig Viesu sniegtais vērtējums: 8

„Ērts dzīvokļa izkārtojums- 3 istabas, viena ar atsevišķu vannasistabu, liela viesistaba, ērta virtuve. Kluss un mierīgs rajons, ir vieta, kur novietot auto. Apartamentiem ir pieeja baseinam, pārsimts metru attālumā.“

• „Laba atrašanās vieta. Skaists skats no terases.“

• SUNSET WAVES luxury apartment Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Viss bija pasakaini :)“

• Modern sea front Reef Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Ļoti viss patika!Laipna sagaidīšana,viss tika parādīts un paskaidrots!Moderns iekārtojums,kolosāls skats,plašs balkons,katram apartamentam savs stāvs,pie kura apstājas lifts.Turpat lejā skaista smilšu pludmale ar pludmales krēsliem un bāru.Vecpilsētas centrs apm. 3 km ,bet turpat lejā ir pilsētas vilcieniņa pietura,jābrauc apm.5-8 min.“

30 vislabākās brīvdienu naktsmītnes reģionā Kostablanka

Balstoties uz 480 258 brīvdienu naktsmītņu atsauksmēm Booking.com mājas lapā