2. Španělsko hodnocení hotelů
  3. Španělsko hodnocení hotelů
Costa del Garraf Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Camping 3 Estrellas Průměrné hodnocení: 5

„cena super jedno ubytování nefungovala klima takže děti nemocné protože jsme přijeli večer nikdo nedokázal pomoci“

• BYPILLOW Mumm Průměrné hodnocení: 9

„Kousek od nádraží“

• Galeón Průměrné hodnocení: 10

„- hezký klidný pokoj do dvora - na pěší zóně - blízko k vlakovém nádraží - vynikající snídaně s bohatým výběrem - ochotný personál“

• Ciudad de Castelldefels Průměrné hodnocení: 10

„Hotel jsme využili pouze na jednu noc pro přespání u letiště. Velký rodinný pokoj, pohodlné postele, velice čisto.“

• Hotel Sitges Průměrné hodnocení: 8

„Hotel je zajímavě zařízen, pokoje jsou v pořádku, vynikající snídaně, skvělý personál.“

• Bel Air Průměrné hodnocení: 8

„umístění přímo na pláži. RoofTop bar s výhledem.“

• Costa HP Průměrné hodnocení: 8

„Skromné ale dostačující. Na pokoji postel, starší noční stolek a skříň, koupelna se záchodem. Matrace byla měkčí, ale spalo se dobře. Denně chodil úklid a pokoj voněl. Pod hotelem Tapas občerstvení a víkendový večer byl hlučnější. Ale večeře máte kousek. A hotel je u frekventované cesty, která jde dost slyšet. Pláž kousek. Já jsem byla spokojená.“

• Hotel Flora Parc Průměrné hodnocení: 9

„Čistota pokoje. Velmi chutné a bohaté snídaně. Dostupnost do centra a na letiště.“

• Hotel Subur Průměrné hodnocení: 9

„Skvělá poloha,parkování v okolních ulicích,kousky do centra města,výborná snídaně.“

• Camping El Garrofer Průměrné hodnocení: 10

„Skvělý personál, všechno nádherně čisté. V kempu je i obchod a restaurace, kde velmi dobře vaří. Byli jsme moc spokojeni.“

Costa del Garraf – 30 nejlepších hotelů