Costa Rei Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Albaruja Hotel Průměrné hodnocení: 9

„Skvělá lokalita, blízko na úžasnou pláž, proto vyšší ceny. Snídaně jsou dostačující, ikdyž by mohly být bohatější.“

• Hotel Club Torre Salinas - Adults Only Průměrné hodnocení: 9

„klidný adults only hotel pro romantickou dovolenou blízká pláž přiměřeně velký pokoj, pohodlné postele pěkná koupelna dobré jídlo, nápoje v ceně včetně vína na samotě“

• S'Arenada Hotel - Adults Only Průměrné hodnocení: 10

„Strávili jsme zde jen jednu noc, ale pokud by to šlo zůstali bychom rozhodně déle. Hotel, personál, snídaně prostě naprostá spokojenost.👍👌 Majitelka stále usměvavá a ochotná poskytnout rady kam ja večeři apod. A za nás volba hotelu mit status Adults Only je rozhodně super!😉“

• Da Sarah Průměrné hodnocení: 9

„Hezké ubytování v klidné lokalitě, milý personál. K dispozici venkovní posezení, kde nás přivítali i pejsci. Dobrá snídaně s dostatečným výběrem sladkých pokrmů, v nabídce i něco slaného, ale méně. Výběr nápojů, džusy, voda a slečna v kuchyni nám nabídla vždy kávu. V okolí je několik restaurací a supermarketů. Dobrý poměr ceny a kvality, doporučuji.“

• Hotel Simius Playa Průměrné hodnocení: 10

„Výborné snídaně, okolí hotelu je krásné - připadáte si jako v tropické zahradě, přístup na pláž kousíček, cca 200 m a pak lehátka se slunečníky na pláži.“

• Hotel Sa Suergia Průměrné hodnocení: 10

„Úžasný personál. Krásné pokoje s terasou. Bohatá snídaně. Restaurace v okolí, pláž v dojezdu 10 minut.“

• Hotel Club Torre Salinas - Adults Only Průměrné hodnocení: 10

„Hotel na klidném místě, personál milý, nápomocný, na místě možnost zakoupení výletů. Pokoje velké, denně uklizené, čisté, velká koupelna s vanou. Výhodou je i lednice a rychlovarná konvice na pokoji. Jídlo chutné, všeho dostatek vč.ovoce a zeleniny. Vše pravidelně doplňováno. Čerstvě grilované maso a ryby. Pláž písčitá, čistá, udržovaná.Vstup do vody pozvolný. Dostatek lehátek. Bazén čistý. Možnost zakoupení suvenýrů.“

• Hotel Club Torre Salinas - Adults Only Průměrné hodnocení: 10

„Ziva hudba kazdy vecer, krasna plaz, samota, kvetnovy pobyt s malym poctem hotelovych hostu.“

• Falkensteiner Resort Capo Boi Průměrné hodnocení: 8

„Jídlo , výhled , lokalita,“

• Xenia Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Menší hotel, prostorný pokoj, skvělá snídaně s čerstvou kávou“

Costa Rei – 10 nejlepších hotelů