Smaragdové pobřeží Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Nacchinono Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování předčilo naše očkávání ! Nádherné, klidné místo obklopené olivovníky a přátelskými zvířaty. Úžasný přístup hostitele, vynikající snídaně s překrásným výhledem a výbornou kávou. Pokoj byl krásný a čistý. Rádi bychom v tomto příjemném prostředí zůstali déle a příště se s radostí vrátíme.“

• Maison Margherita Průměrné hodnocení: 9

„Krasny cisty pokoj, mila hostitelka, samoobsluzny proces prijezdu do ubytovani, krasne spolecne prostory“

• Casa Giagoni Průměrné hodnocení: 9

„Vše čisté, prakticky zařízené, příjemný personál, terasa, parkování moto hned "za oknem"“

• „Velmi milá majitelka..Dostali jsme na přivítanou vino a sladké moučníky. Prostorná koupelna. Blízko centra.“

• Il Mirto Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování předčilo naše očekávání, hostitelé byli více než pozorní a byli nám nápomocní ve všem co jsme potřebovali. Apartmány jsou nové, čisté, velice vkusně zařízené, dále je zde prostorná zahrada a parádní venkovní kuchyně, kde se ráno podává snídaně. V blízkosti je několik krásných pláží (autem).“

• CelesteDiMare Průměrné hodnocení: 10

„Úžasné místo, báječná paní domácí. Výborné snídaně a celkově vše na 1*. Dobrá lokalita. Moc se nám líbilo.“

• Altré Guest House Průměrné hodnocení: 9

„Snídaně byla velmi dobrá, sice vše byly balené polotovary, ale velmi chutné.“

• CA' LA SOMARA Průměrné hodnocení: 10

„Jedno z nasich nejoblibenejsich ubytovani - moc mila pani majitelka, krasne a klidne prostredi v blizkosti vsech krasnych plazi. Snidane moc dobra.“

• Artemisia Home Průměrné hodnocení: 9

„Čisté, nové ubytování.“

• Charme Suite B&B Experience Průměrné hodnocení: 10

„Krásné ubytování, čisté a moderní pokoj“

Smaragdové pobřeží – 30 nejlepších bed and breakfast a penzionů

podle 62 251 recenzí B&B a penzionů na Booking.com