Costa Tropical Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja, willa, basen, Jacuzzi, wyposażenie kuchni, sypialnie, wygodne łóżko, duży salon, dobre meble , duży stół, duża ilość miejsc do wypoczynku”

• „Wszystko mi się podobało, widok z salonu i balkonu na morze niesamowity.”

• „Bardzo fajny apartament z zaskakującą liczbą udogodnień (pralka! Czajnik, żelazko, mnóstwo naczyń...), świetny na spokojny wypoczynek, polecam!”

• „Recepcja 24h. Miła obsługa. Widok na morze. Bar / restauracja w obiekcie. Bezpośrednio przy promenadzie / morzu. Nie przeładowane turystami.”

• „Lokalizacja, widok, cisza”

• „Bardzo dobra lokalizacja, apartament w pełni spełnił nasze oczekiwania.”

• Villa Rocca Ocena: 9

„Miejsce magiczne. Widoki bajeczne. Dom ogromny ze wszystkimi dogodnościami. Dom, basen i jacuzzi bardzo czyste. Nawet były 2 zmywarki co przy większej ilości bardzo ułatwiało życie.”

• „Bardzo blisko do morza, w pobliżu było zawsze też gdzie zaparkować. Apartament schludny, w mojej ocenie adekwatny stosunek ceny do jakości. Duży plus za sprawną i działającą pralkę.”

• Luz de la Marina Ocena: 10

„Piękny apartament w cudownym miejscu. Czysto i bardzo komfortowo. Wygodne łózka. Przemiła Jenny, uśmiechnięta czekała na mnie z kluczami, dala rady gdzie dobrze zjeść i co zobaczyć. Widok z każdego okna jest niesamowity.”

• Casa del olivo Ocena: 10

„Dużo przestrzenie, dobre wyposażenie, blisko plaża, dobra baza wypadowa do wielu atrakcji i miast”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Costa Tropical

na podstawie 22 453 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com