2. Italija: recenzije hotela

„sve”

• Hotel Park Prosječna ocjena: 8

„Mjesto”

• Hotel Giardinetto Venezia Prosječna ocjena: 10

„Lokacija je fanatastična, samo nekoliko koraka od glavnog pristaništa i autobusne stanice. Osoblje je vrlo ljubazno, susretljivo, čak su nam ponudili opciju da ostavimo prtljagu u hotelu nakon check-out u 10.00, kako bi mogli do 15.00, kada nam je odlazio trajekt uživatu u razgledavanju.”

• Hotel Villa Tiziana Prosječna ocjena: 8

„Uslugu doručka nismo koristili, ali nam je ljubazna gospođa dala na korištenje šalice kako bismo mogli uživati u svojem jutarnjem ritualu ispijanja vlastite instant kave prije odlaska iz sobe. Lokacija je odlična, samo 3 stanice autobusom do Vaporetta ili 15 minuta laganog hoda.”

• Hotel Clodia Prosječna ocjena: 6

„Hotel se nalazi u centru grada i to je bio osnovni razlog odabira. Osoblje hotela je jako dobro, prijatelski raspoloženi i dali su nam puno savjeta za pogledati grad. Imaju svoju mini garažu za bicikle i motore, što je super.”

• Hotel Villa Tiziana Prosječna ocjena: 10

„Vrlo ljubazno i nenametljivo soblje, Odlična lokacija. Odlična prometna povezanost. Sve naj, naj!”

• Hotel Europeo Prosječna ocjena: 8

„pbjekt he cio vrlo cist”

• Hotel Villa Laguna Prosječna ocjena: 9

„Doručak koji se nudi je izvaredan, na zatvorenoj terasi s pogledom na grad i baziliku San Marco, nešto nezaboravno. Sam hotel nalazi se na lokaciji koja je izuzetno dobra, nalazi se u blizini restorana, kafića, trajekta i vapporeta. Izvanredno!”

30 najboljih hotela u regiji 'South Veneto Coast'

na temelju 57.570 recenzija hotela na Booking.com-u