Costa Verde Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Le dune Průměrné hodnocení: 10

„Nádherný výhled,dvě terasy,klid,pohoda😊“

• Casa Natura Průměrné hodnocení: 10

„Klidné, hezké místo, s rozlehlým pozemkem. Najdete tam vše potřebné. Byli jsme se psem a žádný problém. Velmi příjemný a pohotový majitel. Doporučuji“

• Hotel Meridiana Průměrné hodnocení: 8

„Perfektní personál, velmi ochotný“

• B&B Domus Vista Průměrné hodnocení: 10

„Skvělé snídaně, krásný výhled na město.“

• Torre Hotel - Adults Only Průměrné hodnocení: 10

„Vynikající snídaně !Milý personal! Diky😊“

• Euro Hotel Iglesias Průměrné hodnocení: 9

„Hezké“

• „- Nemám co vytknout, vše proběhlo dle očekávání - Krásný výhled na moře - Klidná lokace/vesnice - Výborná komunikace s majitelem“

• Hotel Meridiana Průměrné hodnocení: 10

„Menší hotel s úžasnou rodinnou atmosférou. Majitel Vám za velmi rozumné peníze (6-9 EUR) udělá výbornou velikou pizzu v dřevem topené peci. Jeho maminka ráno přinese čerstvě upečené domácí croissanty. Snídaně je formou bufetu, vybere si snad každý. Doporučuji ochutnat domácí marmelády (dělá paní domácí osobně) a z ovoce plody kaktusu opuncie. Hotel je rekonstruovaný s důrazem na detaily (což je ve středomoří neobvyklé). Venku potěšil čistý bazén s příjemně ohřívanou vodou. Parkování není problém, je zdarma. K moři je to 25-30km, dají se tam najít pláže, kde není mnoho lidí. Je potřeba počítat s tím, že jste na západní straně ostrova, kde je moře divočejší. Pro řidičsky založené návštěvníky je úžasný zážitek 4km dlouhá kvalitní cesta z Guspini do Arbusu, plná zatáček. Jezdí se tu i místní závody. Mimochodem, pan majitel hotelu je úspěšný automobilový závodník, jezdící momentálně s českou Fabií R5! Pokud bude zase možnost, určitě se do tohoto hotelu vrátíme. ... už teď nám chybí ta úžasná pizza!“

Costa Verde – 10 nejlepších hotelů