Costa Verde Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Wspaniały widok, bardzo dobry kontakt z właścicielem. Czyściutkie i ciche miejsce.”

• „Lokalizacja była bardzo dobra. Blisko Porto Flavia, kilku ładnych plaży. Droga w górach prowadząca do obiektu też była niesamowita. Pięknie! Właściciel super, przyjazny i pomocny. Mówi tylko po włosku. Robił nam rano pyszną kawę do śniadania zgodnie z życzeniem. Po 2 dniach nasz pokój był sprzątany oraz były wymienione ręczniki. Pokój nie był nowoczesny, ale bardzo czysty.”

• L'abete Ocena: 10

„Bardzo ciche i ustronne miejsce. Mały pensjonat, w którym właściciel dba o gości. Smaczne śniadanie w lokalnym stylu.”

• B&B Da Andreina Ocena: 10

„Znakomite śniadanie! Można wybrać co ci pasuje. Pyszna kawa!!!”

• B&B S'Archiotta Ocena: 10

„wspaniała gospodyni , czekała na nasz przyjazd, pokazała wszystko a następnego dnia zrobiła nam świetne śniadanie. Mieliśmy do dyspozycji cały dom i ogród z tarasem, hamakami i leżakami. Każda sypialnia ma własną łazienkę, jest salon kuchnia z ekspresem do kawy i meble tarasowe. Lokalizacja kilka kilometrów od wszystkiego, wspaniała cisza i cudne rozgwieżdżone niebo nocą. Daleki widok na morze. Towarzystwa dotrzymywała nam kotka rezydentka :)”

• L'Antica Locanda Ocena: 7

„Bardzo miły właściciel”

• „Czystość. Świetny kontakt z osobą zarządzającą. Idealna miejscówka. Bardzo jasny. I cichy.”

• „Uprzejmy właściciel Czystość Wyposażenie mieszkania Lokalizacja”

• B&B Libellula Ocena: 10

„Świetna, bardzo spokojna i cicha okolica. Markety spożywcze nieopodal. Bardzo przytulne i wygodne mieszkanie, perfekcyjnie czyste. Wszystko, czego potrzeba z wyposażenia, jest na miejscu - pomyślano o wszystkim, a nawet więcej... Przemiła i przesympatyczna właścicielka obiektu.”

• B&B Sa Costera Ocena: 9

„Pokój znajduje się w prywatnym mieszkaniu właściciela. Pan jest bardzo miły i pomocny. Pokój czysty, przytulny, z ładną łazienką. Pan osobiście przygotował dla nas rano śniadanie na tarasie. Polecam.”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Costa Verde

na podstawie 9 744 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com