2. Francie hodnocení hotelů
  3. Francie hodnocení hotelů
Cote Fleurie Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Les pommiers Průměrné hodnocení: 10

„Příjemní majitele, u snídaně jsme si připadali jak u skvělých francouzských přátel. Úžasná snídaně, produkty z oblasti Calvados, domácí marmelády a paní nám udělala úžasnou omeletu pro každého. Pokoje čisté, útulné, voňavé. Vše typické francouzské, super. Perfektní parkování a není to daleko do centra i k moři se dá krásně dojít. Doporučujeme!“

• „Yachta byla čistá, připravené ovoce a milí sousedé.“

• La Cour Sainte Catherine demeure de charme Průměrné hodnocení: 10

„Výborná lokalita, stylový a kvalitní design ubytování, vynikající snídaně, v létě hosté ocení sezení venku v klidném útulném dvoře dvoře plném květin“

• „Tohle místo nás na naší cestě Normandií naprosto okouzlilo. Krásný dvoupodlažní apartmán s možností posezení na dvorku situovaný uprostřed magického středověkého městečka. Nelze sice parkovat přímo u ubytování, ale před domem lze vyložit zavazadla a doslova za rohem je parkoviště zdarma. Večer jsme zakončili relaxací ve vířivce. Snídaně byla vynikající, personál přátelský. Byli jsme tam jen jednu noc, ale už to byl skvělý zážitek! Určitě bychom se chtěli v budoucnu vrátit a strávit zde více dní.“

• Melle Rose à Trouville Průměrné hodnocení: 8

„Paní majitelka opravdu velmi milá a ochotná, pokojíček miniaturní, ale postel super pohodlná:-) Nádherné prostředí v centru města, snídaně dobré a celkové prostředí překrásného starého domu úchvatné. Klidně bych se někdy vrátila:-)“

• „Perfektní hostitelka. Překrásné prostředí a atmosféra. Dekorace. Soukromí. Klid. V blízkosti centra. Dokonalá snídaně. Velice děkujeme 🙃“

Cote Fleurie – 30 nejlepších bed and breakfast a penzionů

podle 24 770 recenzí B&B a penzionů na Booking.com