2. Irlandia – opinie o hotelach
  3. Donegal County – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Donegal County Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Urokliwe miejsce w pobliżu portu ale bardzo spokojne i ciche. Domowa atmosfera i urocza gospodyni Kathy. Z rana serwuje dla każdego gościa smaczne i obfite śniadanie zgodnie z indywidualnym zamówieniem. Palce lizać :). Parking dostępny na terenie posesji. W pobliżu znajduje Sekretny Wodospad - super miejsce tylko dotrzeć można do niego jedynie w czasie odpływu.”

• „Pobyt w tym miejscu uważam za wspaniały pomysł. Właściciele domu są nadwyraz gościnni, ja w tym roku jestem ich gościem poraz drugi i zamierzam ponownie wrócić.”

• „Samodzielne zameldowanie. Przyjemny pokój. Wszystko jak trzeba, łózka, ręczniki, mydło, szampon. Kuchnia dobrze zaopatrzona.”

• „Wiejska posiadłość położona na przedmieściach. Cisza i spokój. Bardzo obfite śniadanie dostępne w wariancie samoobsługowym. Droga do pensjonatu prowadzi przez bardzo wąski most co może być kłopotliwe w przypadku samochodów szerszych niż standardowe osobówki. Uważnie trzeba wyglądać drogowskazów bo z lokalizacją z Bookingu można niechcący wjechać na posesję sąsiada :)”

• Sleepy Hollow B&B Ocena: 10

„Fantastyczne śniadanie, fantastyczna właścicielka. Było super!”

• „Sniadanie bylo dobre.”

• Avalon House B&B Ocena: 10

„Bardzo miła właścicielka. Bardzo ważne, czyściutko. Nowa łazienka.👍”

• „Bardzo miły pobyt. Zadbany obiekt. Przemiła właścicielka, która była niezwykle pomocna. Pyszne i bogate śniadanie. Mogliśmy pobawić się z pieskiem Oreo.”

• Assaroe House Ocena: 10

„Właściciele to przemili ludzie z ciekawymi opowieściami. Śniadanie było przepyszne. Bardzo polecam”

• „Lokalizacja piękne ,widoki Czułam się jak u cioci w domu Wszystko tam milalam w zasięgu ręki.bardzo przytulnie. pomocni gospodarze Wróciła bym ponownie z mężem”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Donegal County

na podstawie 33 607 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com