2. Irsko hodnocení hotelů
  3. Tipperary County hodnocení ubytování k pronájmu
Tipperary County Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• DEVIL'S BIT accommodation Průměrné hodnocení: 10

„Jedná se o mobilní dům, je umístěný na louce v malé vesničce. Obklopený pastvinami s kravičkami. Paní hostitelka je velmi přátelská a starostlivá, ačkoli jsme to měli beze stravy, tak tam bylo nějaké jídlo v lednici, čaj, káva. Cornflakesy. Sušenky, ovoce, … Zrovna při našem pobytu byly dost nízké teploty (jednou napadl i sníh) a větrno. Ačkoli se to dalo vytopit, tak myslím, že je to místo vhodnější spíše k pobytu v teplejším období. Je tam ložnice, kde je manželská postel s ohřívací dečkou, měli jsme i elektrický přímotop. Obdobně byl vybaven i jednolůžkový pokojík. V propojené kuchyňce s obývákem bylo topení na plyn. V průběhu našeho pobytu došla plynová bomba. Paní majitelka velmi rychle zajistila výměnu za novou. Na plyn je také ohřev vody a sporák. Super soukromí. Naprostý klid venkova. Do hodiny dojezd autem do Rock of Cashel s možností pokračovat do hradu Cahir. Obdobně dostupné krásné mramorové město Kilkenny. A nakonec jsme byli i směrem na Limerick v Bunrati, kde je krásně vybavený hrad spojený se skanzenem, což je také do hodinky dostupné. My jsme pak ještě pokračovali na Mohérské útesy a cestou zpět jsme projeli oblastí Burren. Krása! Toto už bylo na cestování náročnější. Domnívám se, že je to poměrně strategické místo.“

Tipperary County – 25 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 1 640 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com