2. Recenzije hotela u državi CRO
  3. Recenzije hotela u državi CRO
Crikvenica Riviera Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Hotel Katarina Ocena gostiju: 10

„Hotel je odličan, sobe čiste, krevet udoban, hrana dobra.”

• Hotel Ad Turres Ocena gostiju: 8

„Sam hotel je uredan i čist, osoblje ljubazno, kreveti udobni, pohvala za čistačice koje obilaze svaki dan sobe.”

• Hotel Katarina Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo na vrhunskom nivou. Posebna pohvala , svim uposlenicima, koji su uvjek i na vrijeme bili na usluzi.”

• Hotel Katarina Ocena gostiju: 10

„Kao i uvjek u hotelu KATARINA, sve na najvišem nivou. Osoblje uslužno i predusretljivo, kako na recepciji hotela, tako i u restoranskom djelu. Posebna zahvalnost ljubaznoj Ivani iz kafea.”

• Luxury Hotel Amabilis Ocena gostiju: 10

„Hotel je i vise nego sto sam ocekivala, sobe su prelepe sa divnim pogledom na more, plaza samo za goste hotela, nema guzve , mirno je i na samom je setalistu. Osoblje nasmejano i ljubazno i draga Ena je bila uvek tu za bilo sta da nam je trebalo i naravno divni i dragi domacini . Sve preporuke i planiramo opet da dodjemo🤗”

• Hotel Miramare Ocena gostiju: 10

„Odličan doručak, koji traje do 11 časova.”

• Andrijanic Ocena gostiju: 1

„Apsolutno nam se ništa nije dopalo Apartman koji smo traži nismo dobili Osoblje (vlasnik apartmana ) je bio veoma neljubazan i zajedljiv (gospođa je bila poprilično ok) Smještaj kreveti opšta katastrofa ja mislim da su kupljeni godina 80Ih,sobe koje nisu imale prozore za provjeravanje, poklopac od wc školjke od plastike je prilikom prve upotrebe je pukao i gdje smo peijavili vlasniku apartman koji tokom našeg boravka nije reagovao gdje smo bili prinuđeni da u takvim stanju koristimo wc skojku ,gdje je zadnje jutro bio sokiran i uvrijedjen zašto mi ti nismo popravili i ujedno trazi novac gdje smo bili prinudjeni da platimo ,takodjer kupatilo i wc u raspadom stanju su stvarno bili Jednom riječju osjećaj je bio kao da smo u podrumu, užas..... Velika vlaga pun apartman mrava i raznoraznih insekata Udaljenost od plaže stoji 500 metara ali je po mjerenju moga ličnog GPSa 1,3km Imao sam priliku da vidim i ostale apartmane koji su bili iznad nas i oni su bili u odličnom stanju gdje mi naravno nismo dobili ni jedan od njih .... 40 godina idem po odmorima i ovo mi je naj gori odmor u životu. Takozvani apartman u kojem smo proveli vrijeme ne bih nikome Apsolutno nikome preporučio ... Pozdrav”

• A Apartman Ocena gostiju: 10

„Apartman je u potpunosti opremljen, novo uređen i na odličnoj lokaciji. Vlasnici su odlični domaćini. Definitivno se opet vraćamo.”

• Hotel Katarina Ocena gostiju: 10

„Ovo nam je bio treci boravak u roku od godinu dana i svaki put smo zadovoljni.Objekat je na prelepoj lokaciji i primeren za porodice sa decom.Sve pohvale idu za ljubazno osoblje na recepciji a posebno pohvale za osoblje iz hotelskog bara.Na kraju pohvale i za direktora hotela kojem je stvarno stalo da mu gosti budu zadovoljni svojim boravkom.Vraticemo se jer sad ste nam vec kao druga kuca .”

15 najboljih hotela u regiji Crikvenica Riviera

na osnovu 18 756 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu