2. Sri Lanka – opinie o hotelach
  3. Sri Lanka – opinie o hotelach
Cultural Triangle Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Atha Resort Ocena: 10

„Pobyt w tym miejscu był naprawdę wyjątkowy. Cudowne miejsce, pyszne jedzenie, bardzo życzliwy i pomocny personel. Polecam wszystkim ten hotel 🤗”

• „Bardzo miły Pan właściciel.Potrzebowaliśmy pomocy z transportem czy czymś innym odrazu chciał nam pomóc i doradzić. Jedzenie bardzo dobre także pytał się dzień wcześniej co chcemy jutro zjeść na śniadanie, umawialiśmy się indywidualnie na którą godzinę rano ma być gotowe. Lokalizacja bardzo dobra nie daleko od miasteczka ale w ciszy, codziennie przychodziły do nas jelenie zaraz za płotem. Gospodarz również zorganizował nam tradycyjny obiad i gotowanie które można zjeść na Sri lance. Basen czysty codziennie sprzątany można było w nim pływać o dowolnej porze nawet w nocy.”

• „Obiekt położony niedaleko Lwiej Skały, spokojnie można przejść spacerkiem. Wlaściciel obiektu wraz z rodziną pomocni i uprzejmi.”

• „Widok z tarasu i balkonu był niesamowity”

• Queens Lodge Ocena: 9

„Czyste, przestronne pokoje, Hotel trochę na uboczu Kandy ale blisko do Królewskich Ogrodów Peradeniya. Śniadanie pyszne. Obsługa hotelu bardzo miła.”

• „Niedawno otwarty hotel z czystymi i przestronnymi pokojami w dobrej lokalizacji. Na miejscu basen i dobre śniadanie.”

• Elegant Hotel Ocena: 9

„Miejsce, które pozwala się w 100% zrelaksować. Cicha i malownicza okolica, niesamowite widoki, piękny, czysty i zadbany ogród, komfortowy i przestronny pokój, pomocna i bardzo profesjonalna obsługa hotelu i restauracji,”

• „Doskonała lokalizacja w samym centrum. Pokoje czyste, dobrze wyposażone. Śniadania raczej przeciętne. Personel OK.”

• „Część wspólna budynku udostępniona wynajmującym - tj. wejście przechodzące w salon, otwarty na jadalnię. Z salonu i z wejścia prowadziły drzwi do pokoi. W/w pomieszczenia były umeblowane ze smakiem, stare meble, zdjęcia w sepii, bibeloty. Z korytarza prowadziły po lewej drzwi do kuchni, po prawej do 3 pokoi. W korytarzu stały gabinetowe skórzane meble, niektóre niestety z dziurami. Miło także było korzystać z ogrodu. Dwóch pracowników codziennie usuwało liście, podlewali kwiaty. Dwie kobiety - mama i jej córka przygotowywały kontynentalne śniadania, utrzymywały czystość w części wspólnej. Kuma- mężczyzna także sprzątał pokoje po gościach, którzy wyjechali. Niezwykle oddany pracy. Z opisu wynikało, że można korzystać z pralki. Tak to prawda, ale odpłatnie- 5 dolarów US za jedno pranie. Za mój wynajem płaciłam aż 209,00US za 5 nocy podczas, gdy inni turyści płacili tylko 18,00 US/noc. Nie ma już miejsca w dziale co mi się nie podobało, więc dodaję tutaj. W prawej szafce nocnej były robaki - załaczone ciemne zdjęcie. W lampkach nocnych brak żarówek. Musiałam prosić się o wymianę pościeli, nie było sprzątane przez 6 dni.”

• „Wspaniały, czysty nocleg w dobrej cenie. Bardzo miła obsługa, pyszne śniadania i kolacje. Pokój czysty, bardzo wygodne, duże łóżko”