2. Sri Lanka – opinie o hotelach
  3. Polonnaruwa District – opinie o hotelach
  4. Polonnaruwa – opinie o hotelu
Sri Lanka Polonnaruwa Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Luxman Guest House Ocena: 9,3

„-przemiły, pomocny gospodarz -ze względu na późny przyjazd, zamówiliśmy kolację - była pyszna, polecamy -przez pomyłkę wzięłam jeden pokój z klimatyzacją,a drugi bez, właściciel pozwolił mi nieodpłatnie skorzystać z pokoju z klimatyzacją i nawet dostawił łóżko, żebyśmy wszyscy mogli skorzystać z dobrodziejstw klimy”

• Thisal Guest House Ocena: 8,3

„Dogodna lokalizacja”

• Ekho Lake House Ocena: 9

„Klimatyczne miejsce nad jeziorem”

• Hotel Anaulundawa Ocena: 8,7

„Wygodne i przestronne nowe pokoje, duża czysta łazienka. Wspaniały personel, bardzo pomocny i sympatyczny.”

• „Wspaniali właściciele, czułam się tutaj bardzo zaopiekowana i swobodnie. Pokój skromny ale bardzo czysty z klimatyzacja i wiatrakiem mimo że w ogłoszeniu było napisane inaczej. Gratis dostaliśmy pyszne śniadanie. Właściciele przygotowali je o godzinie, o której potrzebowaliśmy.”

• „Bardzo fajne pokoje typu standard, w pokoju budget czuć było wilgoć. Duży, czyściutki basen, pyszne śniadanie. Bardzo miła i pomocna obsługa. Polecam”

• „Pokój z łazienką w prawdziwym lankijskim domu. Bardzo dobrze działająca klimatyzacja w pokoju i możliwość zostawiania swoich rzeczy w lodówce gospodyni.. Bardzo gościnna i pomocna właścicielka. Bardzo cicha i spokojna okolica ale blisko centrum i Acient Polonaruwa. Nie jest to super ekskluzywny hotel ale pozwala przyjrzeć się jak żyją Lankijczycy. Na 1 lub 2 dni jest OK”

• Thisal Guest House Ocena: 8,3

„Pokój bardzo obskurny. Właściciel naciagal na wszystko jeśli nie brało się u niego safari. Rowery zepsute”

• „Wyśmienite śniadanie, super obsługa”

• „Świetny rodzinny obiekt z czystym basen w pięknej lokalizacji w otoczeniu palm.Pokoje i łazienka czyste.Bardzo pomocni właściciele ,w wyjątkowy sposób pomogli nam odzyskać iPada pozostawionego u kierowcy tuk tuka, który twierdził ,że go nie ma.Dziękujemy”

30 najlepszych hoteli w mieście Polonnaruwa