2. Sri Lanka – opinie o hotelach
  3. Polonnaruwa District – opinie o hotelach
Polonnaruwa District Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo fajne pokoje typu standard, w pokoju budget czuć było wilgoć. Duży, czyściutki basen, pyszne śniadanie. Bardzo miła i pomocna obsługa. Polecam”

• Giritale Hotel Ocena: 10

„Widok z tarasu zapiera dech w piersiach, basen jest umieszczony w idealnym miejscu. Wspaniała obsługa, chłopak, ktory organizuje wycieczki jest bardzo pomocny i nie chce na nic naciągnąć, nam kazał kupować bilety na Safari samemu bo kierowcy jeepów oszukują z cenami, po powrocie dopytywał czy aby na pewno nie zostaliśmy oszukani”

• „Ekstra basen, wygodne łóżka, łazienka w pokoju. Wspaniali gospodarze😍 Dziękujemy za drink powitalny”

• „Bardzo ciekawe śniadania - dużo do sprobowania. Miła obsługa. Bardzo fajny basen i otoczenie pól ryżowych☺️”

• „Świetny rodzinny obiekt z czystym basen w pięknej lokalizacji w otoczeniu palm.Pokoje i łazienka czyste.Bardzo pomocni właściciele ,w wyjątkowy sposób pomogli nam odzyskać iPada pozostawionego u kierowcy tuk tuka, który twierdził ,że go nie ma.Dziękujemy”

• „Wyśmienite śniadanie, super obsługa”

• Ekho Lake House Ocena: 10

„Klimatyczne miejsce nad jeziorem”

• „Przyjazny personel”

• „Dobre jedzenie, czysty basen, pokój typu Budget był ok, ale bez rewelacji.”

• „Wygodne i przestronne nowe pokoje, duża czysta łazienka. Wspaniały personel, bardzo pomocny i sympatyczny.”

20 Najlepszych Hoteli w regionie Polonnaruwa District