2. Šri Lanka: recenzije hotela
  3. Šri Lanka: recenzije hotela
Cultural Triangle Provjerene recenzije stvarnih gostiju smještaja s doručkom i prenoćišta

• White Lodge Prosječna ocjena: 10

„Cisto, ugodan domacin”

• Sobaya Prosječna ocjena: 7

„Gazdarica je bila ljubazna.”

• Green Grass Homestay Prosječna ocjena: 6

„Lokacija”

• „Ovo je mjesto koje morate posjetiti i ljudi koje morate upoznati. Kuća je smještena u prekrasnoj prirodi na izvrsnoj lokaciji. Sobe su uredne, čiste, hrana odlična, a pogled sa terase oduzima dah. Domaćini su nam veoma pomogli, preporučili mjesta na koje trebamo ići i dogovarali prijevoz, ali i sve ostalo što smo trebali. Veoma su ljubazni i dragi, ali i profesionalno odrađuju svoj posao. Nije im ništa problem i stvarno smo se tu osjećali kao kod kuće. Nadam se da ćemo u budućnosti opet doći na ovo mjesto kod ovih ljudi i preporučam svima od srca da dođu u ovaj smještaj.”

• Sigiri Picaso Home Stay Prosječna ocjena: 10

„Cista i udobna soba. Mirna lokacija, veliko dvoriste. Ventilator i mreza za komarce. Domacini su predivni ljudi, nenametljivi ali spremni pomoci u svemu. Domacica sprema odlicne, lokalne, tradicionalne vecere. Za svaku pohvalu!”

• „Smještaj je čist, ima klimu koja puno pomaže, kupaona uredna, toplu i hladnu vodu u tušu treba namjestiti i izmjenjuju se, doručak sa pogledom na Lion Rock je izvrstan! Svaka pohvala na smještaju i pripremi doručka ujutro!Omjer cijene i kvalitete odličan i ugodni domaćini!”

30 najboljih smještaja s doručkom i prenoćišta u regiji 'Cultural Triangle'

na temelju 65.231 recenzija smještaja s doručkom i prenoćišta na Booking.com-u