2. Litva hodnocení hotelů
Curonian Lagoon Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Cunami Průměrné hodnocení: 8

„blizkost moře“

• Bangomūša Průměrné hodnocení: 10

„Jedná se o milý apartmán v podkroví. Je prostorný, pro dva nebo pro rodinu s malými dětmi naprosto super. Když se člověk snaží, vidí z jednoho okna moře a z druhého je výhled na vesničku. Kuchyň je dostatečně zařízena nádobím. Okolí domu je moc příjemné přímo v centru vesničky, v blízkosti je dosti hezkých restaurací na jídlo, u domu je k dispozici gril. Zapomněli jsme v apartmánu kalhoty, paní nám je za úhradu poštovného poslala na domácí adresu.“

• Apartamentas Plunksna Průměrné hodnocení: 9

„pěkný, čistý apartman, skvele vybaven. na okraji mesta, jezdili jsme na kolech do mesta a na vylety.“

• Janusev Průměrné hodnocení: 10

„Výborná komunikace s majiteli. Parkování u apartmánu. V blízkosti centra.“

• Bangomūša Průměrné hodnocení: 10

„Hezky prostorny apartman, plne vybaveny. Parkovaci misto k dispozici. Pani majitelka nas bez problemu ubytovala. Blizko do pristavu a na plaz to byla prijemna prochazka. Vylet na bizkou pisecnou dunu. Restaurace a obchod v dochazkove vzdalenosti.“

• Saulėlydis Průměrné hodnocení: 9

„Velmi příjemné ubytování situované v zahradě domu spolu s dalšími bungalovy. My měli štěstí, že jsme tam byli téměř sami, takže byl úplný klid. 2 ložnice dole, 3. obrovská ložnice nahoře. Kuchyňka sice miniaturní, ale měla vše potřebné, jednoduché jídlo lze uvařit. Skvělý prostorný sprchový kout, odděleně od WC. Hostitel velice milý a ochotný.“

Curonian Lagoon – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 25 359 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com