2. Peru – opinie o hotelach
  3. Cusco – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Cusco Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetna lokalizacja, miły personel, piękne widoki”

• Incas Town Inn Ocena: 8

„Bardzo podobała mi się lokalizacja oraz to że mieszkanie jest na strzeżonym osiedlu, Raul był bardzo miły i pomocny, przeslal nawet lokalne atrakcje i miejsca do zjedzenia.”

• „Wspólny taras na górze z pięknym widokiem, duży apartament”

• „Klimacik, duży pokój, gorący prysznic, czysto,”

• „Udany pobyt, pomocni właściciele, blisko do centrum”

• El Viejo Roble Ocena: 9

„Lokalizacja, personel bardzo przyjazny i pomocny, czystość.”

• El Viejo Roble Ocena: 10

„Świetni właściciele, mieszkanko super, jest wszystko czego trzeba, nawet liście koki do parzenia herbatki. Czysto i przyjemnie. Goraca woda (nareszcie! :)) i przyjemnie ciepła kołdra. Właściciele mają też pralnie, pranie pachnące i bardzo tanio. Właściciele zrobili nam przysługę i mogliśmy zostawić nasz bagaż jadąc na Machu Picchu więc nie musieliśmy brać dużych plecaków na trekking. Okolica bardzo bezpieczna. Bardzo żałowaliśmy, że musieliśmy już wracać.”

• „Niewielki ale czysty pokój z nowym meblami . W naszym wypadku z balkonikiem . Bardzo dobre śniadania . Parking do którego można bezpośrednio zjechać windą. Miła i pomocna obsługa wraz z dobrą lokalizacją sprawiałyby, że wrócili byśmy tam ponownie .”

• „Najwspanialsze miejsce w jakim zatrzymaliśmy sie w Peru. Gospodyni- Elizabeth to przemiła osoba, zawsze gotowa pomóc. Ponadto pyszne śniadania. Bardzo komfortowy i przestronny pokój, w świetnej lokalizacji. Wygodne łóżka. Dostępna ciepła woda. Bardzo polecamy ten obiekt.”

• „Przyjaźni gospodarze, bardzo czysty apartament, świetne śniadania”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Cusco

na podstawie 6 995 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com