2. Turcja – opinie o hotelach
  3. Turcja – opinie o hotelach
Dalaman Coast Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Hotel położony w ładnym otoczeniu. Czysto, smaczne jedzenie.”

• „To miejsce jest cudowne. Zakochaliśmy się w nim od pierwszej chwili i z każdą kolejną zyskiwał. Hotel jest przepiękny i czysty. Każda osoba z personelu daje z siebie jak najwięcej, aby goście byli zadowoleni. Jedzenie jest przepyszne, chciałoby się wszystkiego spróbować, ale się nie da, a szkoda, bo każdy przystawka, danie czy deser są zrobione z sercem. Wszystko pięknie podane. Kelnerzy, animatorzy, serwisanci, panie sprzątające, ochrona… naprawdę cudowny zespół, aż szkoda było wyjeżdżać. Z pewnością wrócimy do tej Perełki!”

• „Hotel jest położony w malowniczy miejscu z pięknymi widokami. Ma kilka basenów na zawnatrz, jeden z dwoma zjeżdżalnia. Personel bardzo miły i pomocny w każdym departamencie recepcja, bary, animatorzy, restauracje oraz panie sprzątające. Pokoje są czyste z pięknymi widokami. W czasie naszego pobytu nie było dużo prywatnych gości tylko większość grup których całymi dniami nie było ich w hotelu. Więc cisza i spokój. Ma spa oraz basen w środku. Naprawdę fajnie spędzony czas. Dobra jakoś do ceny to znaczy płacisz mało ale nie oczekuj luksusu bo niestety ten hotel swoje lata sietlnksci ma już za sobą. Widać że starają się go trochę liftingowac. Darmowy bus na plażę. Co wieczór fajne wieczory tematyczne. Dzięki za świrze omlety i bułeczki z rana.”

• Fethiye Pension Ocena: 10

„Zwyczajny pensjonat ale miał wszystko czego było nam potrzeba na spędzenie jednej nocy w trasie. Smaczne śniadania, dobra lokalizacja.”

• „Przepiękna lokalizacja, stosunek jakości do ceny bardzo dobry. Barmani robią bardzo dobre drinki znacznie lepsze niż w niejednym piecio gwiazdkowym hotelu. Pokoje odnowione, czyste. Bardzo urokliwy hotel. Jedzenie czasami jak to większości podobnych hoteli było monotonne ale czasami bardzo dobre i różnorodne. Pozdrawiam szczególnie barmanów przy basenie którzy robili pyszne drinki. Również recepcjonista Serhat bardzo się starał.”

• „Bardzo piękne położenie hotelu. Byliśmy na majówkę więc hotel był prawie pusty - to dla mnie duży atut. Główny menedżer będący w recepcji bardzo bardzo pomocny i znający język angielski bez problemu i gratis przedłużył pobyt w hotelu do godzin późnych popołudniowych. Więc bardzo duży plus, wynikało to z jego dobrej woli i jakości obsługi tego właśnie człowieka, aczkolwiek hotel w tym momencie nie był obłożony więc mógł tak miło dla nas postąpić, ale wcale nie musiał. Duży plus i dziękuję. Polecam pokoje w pierwszych budynkach od strony morza pozostałe budynki za hotelem - recepcją raczej widoków ładnych nie będą miały. W tym przypadku wszystko zależy od stosunku jakości do ceny. Cześć obsługi naprawę bardzo się stara ale reszta niestety nie wykonuje swojej pracy w sposób podstawowy. Wynika to chyba z braku podziału obowiązków i świadomości świadczonej pracy. Dużo lepiej wypadają doświadczeni kelnerzy w lobby bar ale nie wszyscy.”

• „Piękne położenie, czystość i bardzo przyjazna obsługa”

• „Świetna lokalizacja, blisko portu i miasta, wyjście bezpośrednio na uliczki handlowe (bazarki). Super klimat”

• TUI BLUE Tropical Ocena: 10

„Bardzo ładny i zadbany obiekt, piękny ogród, dużo sympatycznej i życzliwej obsługi, dobre jedzenie, dobre wifi, super pobyt dla rodziny z dziećmi i chętnie tam wrócimy”

• „To był przemiły czas i naprawdę pięknym butikowym hotelu! Gospodarze bardzo pomocni i mili. Codziennie rano serwowane było świetnej jakości tureckie śniadanko, które spożywaliśmy nad basenem ☺️ W pokoju było czyściutko i dodatkowo był codziennie sprzątany. Bardzo polecamy to miejsce!!📍 Na pewno powrócimy 🧡 Pozdrawiamy Weronika i Maciek”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Dalaman Coast