2. Rumunia – opinie o hotelach
  3. Rumunia – opinie o hotelach
Delta Dunaju Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo przyjemny hotel z przemiłym personelem”

• „Duży pokój z łazienką. Obiekt posiada wspólna kuchnię jednak nie ma w niej lodówki. Położony jest blisko portu i promenady na której są knajpy i sklepy. Sklep jest bardzo blisko. Właściciele bardzo mili i pomocni, choć nie mówią po angielsku.”

• Pensiunea Raluca Ocena: 10

„Czysty i schludny pokój z łazienką. Świetlica i wspólna kuchnia również bardzo zadbane. Łóżko szerokie zapewniające komfortowe spanie. Na terenie posesji nie powinno być problemu z zaparkowaniem auta. Gospodarze są chyba największym atutem tego pensjonatu. Kontakt z nimi jest bezproblemowy. Bardzo przyjaźni i pomocni. Dla tych co planują rejs po Delcie Dunaju Pani gospodarz zrobi wszystko aby wycieczka doszła do skutku. Zawsze znajdzie jakieś rozwiązanie :) Ogromnie polecam!”

• Hotel Esplanada Ocena: 8

„1. Obsługa, śniadanie, restauracja - ceny akceptowalne, łazienka, czystość, wyposażenie pokoju, parking i jego ochrona. 2. Otoczenie od strony rzeki - widok na Dunaj z restauracji Riverview, promenada.”

• La Somn Ocena: 8

„Na booking efemeryda, nagle się pojawił i zapewne już zniknął z portalu. Marian, który zarządza obiektem nie zna popularnych u nas języków obcych, ale doskonale mówi po hiszpańsku, co akurat nam trafiło. W ogrodzie są do wypożyczenia kajaki i jedno canoe, z których to korzystaliśmy, trafiając m.in. na pobliskim Lacul Barcaz na pelikany kędzierzawe. Marian ma tez swoje łodzie motorowe, niezwiązane z obiektem, które można wynająć i z jego pomocą penetrować deltę +40742439114 (rumuński lub hiszpański)”

• „Bardzo dobre śniadanie, sympatyczny i miły personel.”

• „Bajeczna okolica, pięknie położony.”

• „Idealna lokalizacja, można poczuć się jak na odludziu, blisko rzeki, tylko z naturą, ale tuż obok jest miasteczko. Zadbane domki i ogród.”

• Hotel City Ocena: 10

„Super nocleg.”

• „Nocleg po drodze wgłąb Delty Dunaju, wszystko ok. Nie odbiega jakoś od standardu jaki się spotyka podczas podróży służbowych po Polsce. Klima działa, moskitiera jest, łóżka wygodne, toaleta zadbana, czysto.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Delta Dunaju