2. Indie – opinie o hotelach
  3. Delhi NCR – opinie o hotelach
Delhi NCR Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• The Prime Delhi Ocena: 8

„ładny hotel, klimatyzacja, telewizor, codzienne sprzątanie, wszystko czego potrzeba, miły pomocny personel, siłownia”

• „Wszystko, hotel bardzo nowy, nowoczesny, cudowna obsługa, idealnie położony blisko centrum, pyszne śniadania. Polecam każdemu, nie znajdziecie nic lepszego.”

• „Hotel okej jak za tą cenę, lecz porządek w łazience dramat. Łazienka to nie była wgl posprzątana po poprzednich mieszkańcach .”

• „Basen”

• „Rahid i kumar bardzo pomocni zaopiekowali się mną na najwyższym poziomie”

• „Hotel w samym środku lokalnej dzielnicy, można poczuć, jak wygląda życie w Indiach. Stosunek jakości do ceny 10/10. Nie jest to pięciogwiazdkowe miejsce, jest jednak czysto i przyjemnie. Otrzymaliśmy możliwość zameldowania się kilka godzin przed czasem. Obsługa jest największą zaletą tego hotelu. Wszyscy pracownicy są niezwykle uprzejmi i pomocni. Polecam bardzo serdecznie.”

• Hotel Blue Pearl Ocena: 10

„Bardzo przyjazny i pomocny personel , hotel w dobrej lokalizacji blisko dworca kolejowego i blisko głównej ulicy w Paharganj dzielnicy Delhi, pomogli zorganizować zwiedzanie Delhi oraz innych części Indii, pomogli w załatwieniu karty do internetu . Bardzo polecam”

• „Czysty i schludny hotel na dużą gwiazdkę. Bardzo uprzejmy personel i idealne zakwaterowanie”

• hotel ranjan Ocena: 1

„-”

• „tanio i za tą cenę super, było wszystko co potrzebne, pyszne śniadanie z widokiem na tarasie, pomocny personel”

29 Najlepszych Hoteli w regionie Delhi NCR