2. Boliwia – opinie o hotelach
  3. La Paz Region – opinie o hotelach
La Paz Region Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Ogólnie spoko tylko bardzo głośno w nocy przez bezpośrednie sąsiedztwo klubu.Śniadanie idealne dla osób na diecie 1000kcl( bo poza bananem to za wiele tam nie ma )Drogie pranie,grzyb na suficie ale w kapsułach czysto.”

• solsticio hostel Ocena: 6

„Spory pokój. Do tego wystrój wnętrz był naprawdę wspaniały, a z okna cudowne widoki na jezioro”

• „Bardzo ładny hotel nad samym brzegiem jeziora! Dobra kuchnia!”

• Hotel Lago Azul Ocena: 8

„Piękny widok z okna, bardzo czysto. Zróżnicowane sniadanie”

• „Bogaty wybór dań. Hostel dba o dobry nastrój gości oferując gry i zabawy. Bilard!”

• Rendezvous Hostal Ocena: 10

„Najlepszy hotel w czasie naszej 6-miesięcznej podróży po Ameryce Łacińskiej. Mieliśmy tam zostać 4 noce, ale czuliśmy się na miejscu tak dobrze (jak w domu po prostu), że zostaliśmy łącznie 8 nocy. A teraz po kolei, dlaczego jesteśmy tak zachwyceni: - cudowne śniadanie, z bardzo dużym wyborem rzeczy - gdy ruszaliśmy rano na wycieczkę, dostaliśmy na wynos pięknie zapakowane śniadanie - pokój był ogromny: mnóstwo półek, aby rozpakować się porządnie; wygodne łóżko; bardzo duża łazienka - cudowny wystrój: wszystko do siebie w hotelu pasowało, czuło się taki domowy klimat - kuchnia dla użytku gości, dobrze wyposażona, gdy czegoś brakowało wystarczyło dać znać wcześniej obsłudze - bardzo dobrze działający Internet (co w Boliwii nie jest powszechne) - dobra lokalizacja - w okolicy duże sklepy, galerie handlowe, kino z filmami z napisami, a nie dubbingiem, fajnymi kawiarniami i dobrym street foodem - transport publiczny - tutaj przejeżdżają wszystkie autobusy na trasie północ-południe. Do tego bardzo blisko do 3 linii teleferico”

• „Personel bardzo uprzejmy i pomocny, Komunikacja po angielsku. Lokalizacja w centrum wszędzie blisko. Personel pozwolił na wcześniejsze zakwaterowanie po nocnym powrocie z Uyuni w cenie 15 USD ze śniadaniem. Personel przyjął przechował moje bagaże bezpłatnie i bezpiecznie.”

• „Wygodne łóżko i blisko do portu”

• Ritz Apart Hotel Ocena: 10

„Aneks kuchenny super, przestrzeń, widok super, blisko do sklepu, wygoda, Dobre śniadanie. Pomoc w rezerwacji taxi na lotnisko 80 BOB. Pozdrawiam”

• Hotel Presidente Ocena: 10

„Lokalizacja perfekt, samo centrum, blisko do sklepów i pamiątek, widok super, śniadanie bardzo dobre że wszystkim czego pragniesz. Super jajecznica robiona przy tobie. Wygodne łóżka. Pomoc na każdy telefon.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie La Paz Region