3. Dodecanese hodnocení ubytování k pronájmu
Dodecanese Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Angelika Průměrné hodnocení: 10

„Byli jsme ubytování v hezkém apartmánu s krásným výhledem na hrad a celou zátoku . Pán nás vyzvedl v přístavu a nabídl i odvoz při zpáteční cestě . Ubytování je čisté, s Wi-Fi a TV. Nechybí lednička a základní nádobí . Krásná zahrada u penzionu, posezení, boungavilie všech barev , kaktusy a další květiny Všichni byli moc milí a ochotni . Došli jsme dokonce i dárek . Vřele doporučujeme a rádi se vrátíme .“

• Royal Luxury Studios Průměrné hodnocení: 10

„Pláž Stegna je velmi krásná, opravdu je plná krásných romantických taveren :)“

• Paradise Garden Průměrné hodnocení: 10

„Krasný bazén, příjemná klimatizace, v blízkosti pláž, přístav, obchůdky a restaurace...“

• Sea Melody Beach Hotel Apartments Průměrné hodnocení: 9

„Moc příjemný, útulný hotel. Vynikající snídaně, bohatý výběr.“

• Saint Constantine Hotel Průměrné hodnocení: 4

„Šváby na hotelu jsou prý normální, mě bylo řečeno od recepční, když se mi proběhl po pokoji :-(. ani žádná omluva nic :-(“

• Your Second Home Průměrné hodnocení: 10

„Krásné čisté ubytování s klimatizací což je velké plus. Úžasně příjemní lidi.“

• Argiro Village Průměrné hodnocení: 9

„Naprostá spokojenost se vším. Poměr cena výkon naprosto vynikající.“

• Casa Aestas Průměrné hodnocení: 10

„Velmi příjejmný pobyt ve všech ohledech. Vedle cestování a pobytu u moře byl i čas strávený na ubytování velmi příjemný a to zejména díky výjimečné péči hostitele. Majitel se o nás od začátku do konce pobytu velmi pečlivě staral, denně s námi komunikoval, aby nám nic nechybělo a abychom měli vše, co potřebujeme. Dostali jsme od něj spoustu tipů na lokality a restaurace. Po příjezdu nás velmi mile překvapilo (a také prakticky pomohlo) jídlo a pití připravené na přivítanou, které jsme po dlouhé cestě rádi uvítali. Pokoje byly příjemné, dobře se v nich spalo. Velkou předností je terasa, kde lze trávit čas přes den i večer... Výjimečná je i samotná malebná tradiční vesnice Lachania, ve které se ubytování nachází. Zejména lidé, kteří hledají klid a nemají rádi přeplněná letoviska, ocení zdejší ticho, ale i 2 skvělé místní restaurace. Děkujeme a vřele doporučujeme všem.“

• Summer Dream Průměrné hodnocení: 8

„Vše odpovídalo popisu. Naopak jsem byla mile překvapena, že služby vzhledem k ceně byly lepší, než jsem očekávala. Velmi slušný výběr jídla, skvělé řecké pokrmy, dostatek ovoce i zeleniny. Pití alko i nealko také k dispozici. Personál byl vždy příjemný, milý, usměvavý, tomu se nedá nic vytknout, ale naopak poděkovat za jejich přístup. Poměr cena - výkon, není co vytknout. Je třeba si uvědomit, že se jedná o hotel se 3 *** a podle toho to brát.“

• Plakia Beach Apartments Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování bylo skvělé, blízko pláže i do “města”. Apartmány plně vybavené, vše fungovalo, jak mělo. :-)“