3. Dodecanese hodnocení ubytování k pronájmu
  4. Symi hodnocení ubytování k pronájmu
Řecko Symi Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Horio Village Rooms Průměrné hodnocení: 9,4

„Milá paní domácí, výborná snídaně, kouzelné romantické místo“

• Kleanthi and Kostas Studios Průměrné hodnocení: 9,6

„Prostě 👍👍👍👍“

• Asymi Residences Průměrné hodnocení: 9,3

„Ubytování bylo v poměrně novém a moderním zařízení, pokoje byly prostorné, pohodlné a čisté. Snídaně nebyly sice bohaté, ale byly chutné a dostatečné. Hotel nabízí bezplatnou dopravu z přípravy od trajektů, které jsou hlavním způsobem dopravy na ostrov Symi. Personál byl velmi příjemný, vstřícný a komunikativní. Hotel je v klidné až romantické lokalitě mimo turistické trasy. V další části uvádím řadu podnětů, co se nám na pobytu nelíbilo, ale výsledný dojem z pobytu byl pro nás velmi dobrý, jen jsme podle prezentace hotelu měli na začátku jiná očekávání.“

• Pitini Nikos house Průměrné hodnocení: 9,5

„Krásný výhled na městečko a moře. Dostatečné vybavení domu. Kousek od přístavního mola Sebeco Lines a kousek od autobus zastávky. Na závěr pobytu jsme dostali pěkný dárek. A při příjezdu byly v lednici vychlazené vody a džus..+ láhev vína. 😃“

• The Windmill Průměrné hodnocení: 9,1

„krásný výhled z terasy na moře. Pan domácí se o nás vzorně staral, po příjezdu donesl kávu a zákusky, během pobytu pak několikrát čerstvé ovoce.“

• Opera House Hotel Průměrné hodnocení: 8,7

„Hezký komplex budov v dochozí vzdálenosti od přístavu.“

• The Windmill Průměrné hodnocení: 9,1

„Ubytování bylo na krásném místě. Velmi příjemná zkušenost. Hostitele byli moc příjemní. Při příjezdu a ráno k snídani nám dali malou pozornost, což bylo nečekané a skvělé. Doufáme, že se někdy opět vrátíme.“

30 nejlepších ubytování k pronájmu v destinaci Symi

podle 7 000 hodnocení na Booking.com napsaných pro ubytování k pronájmu