2. Poljska: recenzije hotela
  3. Donja Šleska: recenzije smještajnih objekata
Donja Šleska Provjerene recenzija stvarnih gostiju smještajnih objekata

• Mojito Apartments – Botanica Prosječna ocjena: 10

„Lokacija je savrsena!Dovoljno blizu da mozete pjeske do centra grada,a opet dovoljno udaljenja da mozete uzivati u ne turistickim mjestima.Ispod stana je restoran s najboljom pastom,Žabka je takodjer,kao i javni prijevoz. Stan Botanica ima ogromnu terasu sto je velika prednost kada zelite upiti sunce i uzivati. Stan je prostran i pun svijetla,funkcionalna kuhinja s opremom,vešmašinom,suđericom..TV s Netflix profilom..sve u svemu good value for money.”

• „Lokacija”

• EXCLUSIVE Aparthotel Prosječna ocjena: 10

„Sve”

• Absyntapart - Bulwar Staromiejski Prosječna ocjena: 1

„Prljavo,neljubazno osoblje, ne odgovara ponudi”

• Boogie ApartHouse Old Town Prosječna ocjena: 7

„Pozicija u centru. Sve je blizu. Objekt je moj izbor i znala sam kamo idem i što očekivati.”

• „Uredno, čisto, udoban prostor. Krevet odličan. Parkiralište za auto je veliko i u ogradi. Domaćin je srdačan, sve 5.”

• RentPlanet - Apartamenty Centrum Prosječna ocjena: 9

„Lokacija smještaja, čistoća i udobnost sobe. Osoblje nam je na zahtjev ljubazno donijelo čiste ručnike.”

• „Apartman je blizu centra grada do kojeg se dođe laganom šetnjom u cca 20tak minuta. Parkirno mjesto i terasa su apsolutni plus!”

• Parkowy Kudowa Prosječna ocjena: 10

„Veoma ugodan smještaj. Dočekala nas je čista i uredna soba s kupatilom, opremljena sa svim neophodnim dodatcima. Kućni prostor je bio divan, prostran i lijepo uređen za uživanje unutra kao i vani. Nekoliko minuta šetnje do kapelice kostiju. Priroda u okolini je jako lijepa.”

• „Lokacija.”

30 najboljih objekata u regiji 'Donja Šleska'