Dolomiti Superski Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo smaczne śniadanie. Blisko do Lago di Bries, piękne otoczenie wokół i bezpłatny parking.”

• „Pyszne, świeże śniadania (tylko mało warzyw). Miły personel. Przestronny pokój. Lodówka w pokoju. Balkon i widok na Dolomity. Codzienne sprzątanie pokoju. Spa (w tym sauna) w cenie: herbata i ręczniki w saunie.”

• Hotel Miralago Ocena: 9

„hotel w cudnym miejscu, niesamowicie uprzejmy personel”

• „Świetna lokalizacja.Bardzo dobre śniadanie.”

• „Cena, cisza i widoki wokół hotelu”

• „Naprawdę miejsce godne polecenia. Komunikacja i personel na najwyższym poziomie. Pokój przestronny , bardzo dobrze rozplanowany, wygodne łóżka. Byliśmy zimą i mieliśmy piękny widok na ośnieżony Sassolungo :) Oczywiście jest wygodny ski room i strefa wellness. Ale nas urzekła kolacja z 5 małych dań która co wieczór nas zaskakiwała czymś pysznym :) Te 5 małych dań dla mnie kobiety nie było wcale mało:)) Do tego hotelu z chęcią wrócę!”

• „Atmosfera. Miła obsługa . Piekny klimat”

• Hotel Medil Ocena: 10

„Hotel czysty, miły personel. Śniadanie kontynentalne. Były jajka i kiełbasa. Świetna narciarnia przygotowana również pod rowery, podstawowe klucze, uchwyt serwisowy, kilka gniazdek do ładowania elektryków. Obok obiektu wąż z wodą, da się ogarnąć rower.”

• HOTEL B&B MARILENA Ocena: 10

„Bardzo dobrze położony hotel, posiada parking podziemny co było bardzo przydatne bo przyjechaliśmy na motocyklach. Bardzo dobre śniadani i bardzo miła obsługa.”

• „Hotel czysty. Śniadanie dobre. Obsługa miła. Piękne widoki z balkonu. Baza wypadowa do przełęczy.”